1% podadku dla Asi

Dodano przez GoT | 25 lutego 2013 08:00
Licznik odwiedzin: 1791

Wszystkich kibiców zachęcamy do przekazywania 1% podatku na 5-letnią Asię. Dlaczego akurat na nią? Joasia jest córką jednego z naszych kolegów – kibiców. Mając półtora roku nagle trafiła do szpitala – zdiagnozowano wtedy ostre wirusowe zapalenie mózgu. Chociaż lekarze nie dawali jej szans na powrót do zdrowia jej udało się pokonać chorobę. Od wyjścia ze szpitala cały czas musi przechodzić rehabilitacje. Po czterech latach niestety oszczędności na rehabilitację zaczynają się kurczyć, a potrzeby coraz to większego dziecka powiększać. Dlatego każdego kto chce pomóc, zachęcamy do przekazania swojego 1% podatku właśnie na Asię.

Wystarczy w odpowiednim miejscu (wniosek o przekazanie 1% podatku na rzecz OPP) rocznego zeznana podatkowego PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-28 lub PIT-38 wpisać numer KRS fundacji: 0000037904, a w informacjach uzupełniających, jako cel szczegółowy 1% podać: 19795 KOZAK JOANNA.

Więcej o Joasi i jej chorobie można się dowiedzieć w temacie na naszym forum.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*