101% GieKSy!

Dodano przez Marcin | 29 lutego 2016 12:36
Licznik odwiedzin: 1834

W drugiej części konferencji prasowej Marcin Janicki poinformował zgromadzonych dziennikarzy o nowej akcji społecznej klubu.

„Dzisiaj nie będziemy rozmawiać o akcjach marketingowych czy kwestiach sponsorskich ale o rzeczy bardzo ważnej, o tematach społecznych. Dwa lata temu na start rundy wiosennej świętowaliśmy urodziny GieKSy, rok temu wprowadziliśmy akcję cash-backową i nowe karty kibica, natomiast w tym roku położyliśmy nacisk na warstwę społeczną. Jest to „działka” naszej działalności, która zajmuje nam dużo czasu, ale oczywiście w ogóle tego nie żałujemy. W tym roku chcemy włączyć się w promocję tematyki 1%. Każdy z nas przy składaniu deklaracji rocznej może przekazać 1% swojego podatku na instytucję charytatywną.

Podczas meczu z Arką Gdynia nasza drużyna zagra w okazjonalnych strojach. Będą to żółte koszulki z logiem 1% oraz logotypy trzech podmiotów z którymi mamy stałą współpracę czyli Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka, Hospicjum Cordis oraz Dom Aniołów Stróżów.

Z tyłu koszulki przeznaczyliśmy wolne miejsce dla firmy, która zechce wylicytować swoją obecność na tej koszulce a tym samym wesprzeć inicjatywę 1% oraz naszej kibicki Asi, która walczy z chorobą a w jej działaniach wspierają ją kibice”

Ponadto klub poinformował na swojej stronie internetowej:

„Wszystkie firmy zainteresowanie umieszczeniem swojej reklamy na koszulce (z tyłu, pod numerem zawodnika) prosimy o złożenie oferty mailowo pod adresem koszulka@gkskatowice.eu lub kontakt z kierownikiem Działu Sprzedaży GKS-u Marcinem Ćwikłą T: 725 250 887. Dochód z licytacji miejsca reklamowego trafi do potrzebujących instytucji. Uwaga: licytacja potrwa tylko do wtorku do godz. 23.59.”

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*