15. kolejka GieKSa o powrót do czołówki

Dodano przez Błażej | 30 października 2015 15:38
Licznik odwiedzin: 1007

Kolejna kolejka przed nami i czeka nas bardzo atrakcyjny mecz z Chrobrym Głogów. Sektor gości będzie wypełniony kibicami GieKSy a piłkarze ostatnio dobrze grający będą starali się zdobyć 3 punkty by przedostać się do ścisłej czołówki tabeli. Liczymy na kolejne 3 punkty.

Mecz GieKSy będzie jedynym meczem w piątek, reszta meczów rozpocznie się w sobotę o 13 w Katowicach gdzie Rozwój będący w ciągłym kryzysie spotka się z Miedzią Legnica. Ciekawy mecz rozegra się w Bydgoszczy gdzie Zawisza spotka się z Wisłą Płock. Wisła ostatnio w dobrej formie liczy na kolejne 3 by zaatakować pozycję lidera. Pozycji lidera będzie bronić Zagłębie Sosnowiec, które spotka się w Ząbkach z podrażnionym po porażce z Dolcanem. Sosnowiec w środku tygodnia grał z Cracovią w PP, więc zobaczymy jak sobie poradzą z grą w systemie 3 dniowym.

Ważny mecz dla Olimpii Grudziądz, która spotka się z Bełchatowem. Olimpia liczy na przełamanie gdyż powoli zagląda jej widmo spadku. Bełchatów po ostatniej wygranej liczy na kolejne punkty.

Inny zespół, który liczy na przełamanie to Bytovia, która spotka się z Pogonią Siedlce. Pogoń pozytywnie zaskakuje w tym sezonie i liczy na utrzymanie pozycji w górze tabeli.

W innych spotkaniach Stomil zmierzy się z Kluczborkiem, Sandecja spotka się z Wigrami. Z Chojniczanką z Arką w małych derbach.

Piątek: Chrobry- GKS Katowice 20:30

Sobota: 13:00- Rozwój-Miedź, 14:00 Dolcan- Sosnowiec 15:00 Zawisza-Płock, 16:00 Bytovia- Pogoń 17:00 Sandecja- Suwałki, Olimpia-Bełchatów, Stomil- Kluczbork

2 listopad- Chojniczanka-Arka

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*