Ostatni sparing GieKSy

Dodano przez Błażej | 26 lutego 2014 09:15
Licznik odwiedzin: 2625

W dniu dzisiejszym zakończy się zgrupowanie w Gutowie i w drodze powrotnej do Katowic GieKSa rozegra sparing w którym rywalem Katowiczan będzie drużyna Skry Częstochowa. Mecz zostanie rozegrany w Częstochowie o godzinie 16:30.
Mecz ten będzie ostatnim etapem przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2013/2014. Jak podkreślał Grzegorz Goncerz na naszych łamach ” Na razie wszyscy zachowują spokój, ale adrenalina związana z powrotem ligi na pewno wzrośnie w tygodniu poprzedzającym pierwszy wyjazd”. Do meczu z Sandecją GieKSa będzie szlifować formę na własnych obiektach.
Trener Kazimierz Moskal jak na razie dużo rotuje składem, gracze zmieniają pozycje, testowani są młodzi zawodnicy, którzy dopiero wchodzą do zespołu. Wydaje się, że optymalna „11” na pierwszy mecz wciąż się kształtuje i do końca będzie trwała walka pomiędzy piłkarzami o miejsce w wyjściowym składzie. Dotychczasowe sparingi GieKSy oceniamy na 3+. Wygrane z czeską Karviną oraz Chrobrym cieszą kibiców, ale wciąż pozostaje mała niepewność co do formy zespołu. O ile porażkę z Podbeskidziem można tłumaczyć różnymi etapami przygotowań oby zespołów o tyle remis 0:0 z Rakowem nieco popsuł nastroje. Powodem jest brak skuteczności w ataku czyli to czego obawiali się najbardziej kibice. Miejmy nadzieję, że w sparingu ze Skrą napastnicy pokażą, iż forma idzie w górę i kibice będą mogli być spokojni przed pierwszym meczem ligowym.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*