19.kolejka: GieKSa bez punktów, hit dla Arki, seria Chojniczanki

Dodano przez Błażej | 30 listopada 2015 12:57
Licznik odwiedzin: 1054

Koniec grania w tym roku nie przyniósł nam szczęścia i po dramatycznej końcówce kończymy mecz w Sosnowcu z porażką 1:2. Rok ten kończymy na ósmym miejscu z 27 punktami. Do miejsc premiowanych awansem tracimy 9 punktów.

Przewaga Wisły Płock była tak duża, że nawet porażka w meczu na szczycie z Arką 2:4 nie zepchnęła drużyny z Płocka poza podium. Wisła zagrała bardzo słaby mecz, co przy kapitalnej dyspozycji Arki sprawiło, że to Gdynianie cieszą się z 3 punktów i póki, co pozycji wicelidera tabeli. Sosnowiec czeka na zaległy mecz z Zawiszą. Czwarte miejsce dla Stomilu, który w meczu na śniegu pokonał Sandecję 2:0. Kolejne miejsce w tabeli zajmuje, Dolcan, którego mecz z Miedzią nie odbył się w powodu fatalnych warunków.

Na dole zimę spędzą zespoły, które już od dawna zajmuje te pozycje. Olimpia, jako ostatnia gdyż na koniec tylko zremisowała z Bytovią. Nie miał szczęścia również Rozwój, który mimo prowadzenia 1: 0 przegrał 1: 3 z Suwałkami. Wygrana Wigier sprawiła, iż zespół ten złapał kontakt z innymi zespołami ze strefy zagrożonej. Na miejscu barażowym słabo ostatnio grająca Sandecja oraz Kluczbork, który przegrał z Zawiszą w 90 minucie spotkania. Złotą Bramkę zdobył Lewicki. Warto odnotować czwartą wygraną z rzędu Chojniczanki, która pokonała Bełchatów 2:0. Wygrywa również Pogoń Siedlce, która wydarła wygraną Chrobremu 1:0.

Sosnowiec- GKS Katowice 2:1
Arka- Wisła Płock 4:2
Pogoń Siedlce- Chrobry Głogów 1:0
Kluczbork- Zawisza Bydgoszcz 0:1
Rozwój Katowice- Wigry Suwałki 1:3
Olimpia Grudziądz- Bytovia Bytów 1:1
Sandecja Nowy Sącz- Stomil Olsztyn 0:2
Chojniczanka Chojnice- GKS Bełchatów 2:0
Dolcan-Miedź- Odwołany

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*