22 kolejka: Hit w Sosnowcu i Zabrzu

Dodano przez Błażej | 17 marca 2017 16:30
Licznik odwiedzin: 351

W piątkowe popołudnie czeka nas inauguracja 22 kolejki. Dzień ten zapowiada się kapitalnie pod względem sportowym. Byłby kapitalny pod względem kibicowskim, ale wiadomo wojewoda.

Na początek kolejki dwa hitowe spotkania. Pierwsze w Zabrzu gdzie Górnik zagra z będącą na fali Sandecją oraz drugie, które nas najbardziej interesuje czyli GieKSa w Sosnowcu. Dla obu ekip będzie to ważny mecz jeśli chodzi o pozycję w tabeli i liczymy na to, że to GieKSa poprawi swoją pozycję w tabeli.

W sobotę ciekawy mecz w Chojnicach gdzie lider zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko- Biała. Bielszczanie nieśmiało jeszcze walczą o ekstraklasę i wydaje się, że ten mecz może pogrążyć ich nadzieje w przypadku przegranej. Ciekawie będzie również w Suwałkach gdzie będące na fali Wigry zmierzą się goniącą Miedzią Legnica.

Z innych ciekawych spotkań to mecz prawdy dla trenera Kafarskiego w Bytowie. Porażka ze Stalą może przesądzić o losie tego szkoleniowca. W pozostałych spotkaniach Stomil zagra ze Zniczem, Chrobry z Wisłą Puławy, Olimpia Grudziądz z Tychami, Kluczbork z Pogonią Siedlce.

 

 

Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 17 marca, 20:45
Stomil Olsztyn Znicz Pruszków 18 marca, 17:00
Chojniczanka Chojnice Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 marca, 17:45
Chrobry Głogów Wisła Puławy 18 marca, 18:00
Wigry Suwałki Miedź Legnica 18 marca, 17:00
Bytovia Bytów Stal Mielec 18 marca, 16:00
Olimpia Grudziądz GKS Tychy 18 marca, 17:00
MKS Kluczbork Pogoń Siedlce 18 marca, 17:00
Górnik Zabrze Sandecja Nowy Sącz 17 marca, 19:00

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*