26. kolejka: Hit w Katowicach, ciekawie w Suwałkach

Dodano przez Błażej | 13 kwietnia 2017 20:00
Licznik odwiedzin: 1385

26 kolejka przed nami i zapowiada się ona bardzo ciekawie dla naszej drużyny. GieKSa po raz kolejny gra wcześniej od rywali  i jest szansa na objęcie fotelu lidera przynajmniej na dwa dni. Zadanie będzie jednak ciężkie gdyż do Katowic przyjedzie Miedź Legnica. Drużyna, która za wszelką cenę będzie chciała wygrać spotkanie by włączyć się do walki o awans. Nasz mecz w piątek a wszystkie pozostałe spotkania rozegrane zostaną w sobotę.

Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Sosnowcu gdzie Zagłębie podejmować będzie Podbeskidzie Bielsko- Biała. Podbeskidzie ostatnio gra dobrą piłkę i będzie chciało pokazać, że to nie jest przypadek. Lider Chojniczanka zagra u siebie z GKS-em Tychy. Wygrana tyszan byłaby prawdziwą sensacją bowiem w tym sezonie nie mają oni na koncie wyjazdowego zwycięstwa a Chojnice porażki u siebie. Ciekawie powinno być również w Suwałkach gdzie zagrają dwie dobrze ostatnio grające ekipy Wigier i Sandecji. Zwycięska drużyna na dobre zadomowi się w czołówce tabeli. Problemów z wygraniem spotkania nie powinna mieć również Olimpia Grudziądz, która podejmuje czerwoną latarnie ligi MKS Kluczbork.

W innych spotkaniach ciekawie będzie w Pruszkowie gdzie Znicz zagra z Wisłą Puławy. Będzie to spotkanie z gatunku o 6 punktów bowiem obie ekipy uwikłane są w strefę spadkową. Ciężkie zadanie czeka również Bytovię, która walczy o utrzymanie i zagra z Górnikiem Zabrze. W Głogowie Chrobry po dwóch wygranych podejmuje Pogoń Siedlce.

 

 

Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 kwietnia, 17:45
Znicz Pruszków Wisła Puławy 15 kwietnia, 16:00
GKS Katowice Miedź Legnica 13 kwietnia, 20:45
Stomil Olsztyn Stal Mielec 15 kwietnia, 12:00
Chojniczanka Chojnice GKS Tychy 15 kwietnia, 16:00
Chrobry Głogów Pogoń Siedlce 15 kwietnia, 16:00
Wigry Suwałki Sandecja Nowy Sącz 15 kwietnia, 13:00
Bytovia Bytów Górnik Zabrze 15 kwietnia, 16:00
Olimpia Grudziądz MKS Kluczbork 15 kwietnia, 19:00

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*