5 lat GieKSa.pl!

Dodano przez kosa | 14 marca 2017 14:37
Licznik odwiedzin: 1381

Nasz portal ma już pięć lat! Zaczynaliśmy dokładnie 14 marca 2012 roku. Przez ten czas napisaliśmy dla Was 7375 newsów, czyli… średnio cztery dziennie.

Wprowadziliśmy także takie innowacje, jak choćby relacje radiowe. Zawsze reprezentowaliśmy kibiców GieKSy i nigdy nie baliśmy się napisać prawdy. Stawiamy na autorskie materiały, a nie kopiowanie innych dziennikarzy. Ba, obecnie to większość lokalnych i ogólnopolskich mediów korzysta z naszych zasobów i pracy.

Tak duża ilość informacji o GieKSie jest możliwa, tylko dzięki społecznej pracy naszych redaktorów. Dziękujemy Wam – Czytelnikom – za to, że jesteście z nami i dziękujemy wszystkim tym, którzy tworzyli i tworzą GieKSa.pl. Urodziny to także czas otrzymywania prezentów – jeśli doceniacie to, co dla Was robimy, to prosimy o wsparcie (kliknij tutaj). Cały czas zachęcamy także do wstąpienia w nasze szeregi. Przyda się każda pomoc. Jeśli jesteście chętni to napiszcie nam to tutaj.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. CIErPLIWY — 14 marca 2017 @ 15:18

    GrATY

 

Dodaj komentarz

*