50 000 złotych dla „Szlachetnej paczki”

Dodano przez GoT | 14 grudnia 2017 18:59
Licznik odwiedzin: 1117

Zakłady bukmacherskie Fortuna wraz z Nice 1 ligą w ostatniej ligowej kolejce przeprowadziła akcję charytatywną „Fortuna za strzelone gole”. W ramach, której sponsor za każdą strzeloną bramkę zapłaci potrzebującym 2 000 zł. W dziewięciu spotkaniach padło łącznie 18 goli, czyli sponsor zobligowany był wesprzeć „Szlachetną Paczkę” kwotą 38 000 zł.  Zakłady bukmacherskie Fortuna postanowiła jednak podwyższyć darowiznę do 50 000 złotych i przekazać ją na cele statutowe „Szlachetnej Paczki”.

– Wraz z władzami Nice 1 Ligi szukaliśmy ogólnopolskiej inicjatywy, która zagwarantuje nam dotarcie do najbardziej potrzebujących w lokalnych społecznościach. Takie warunki spełnia właśnie Stowarzyszenie Wiosna, organizator „Szlachetnej Paczki” i Akademii Przyszłości. Z jednej strony będziemy mogli więc rzeczowo pomóc najbardziej potrzebującym, z drugiej dofinansować rozwój dzieci, które dzielą razem z nami piłkarskie marzenia – komentuje Konrad Komarczuk, prezes zarządu Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*