A może by tak Goncerz?

Dodano przez Shellu | 12 maja 2018 08:39
Licznik odwiedzin: 637

Za kartki w meczu z Ruchem nie zagrają Mateusz Kamiński i Andreja Prokić. O ile zastąpienie tego pierwszego jest jasne – wyjdzie Tomasz Midzierski – to na pozycji głównego rozgrywającego trudno to wytypować i raczej nasz typ będzie losowy, opierający się bardziej na chęciach niż przewidywaniach.

Poza tymi dwoma zmianami nie przewidujemy innych roszad w składzie i raczej powinna wystąpić ta sama dziewiątka zawodników, co z Podbeskidziem. No może na pozycji młodzieżowca będzie jakaś rotacja. Co do zawodnika wspomagającego napastnika, to wydaje nam się, że może tam wystąpić Dawid Plizga, jeśli oczywiście trener zdecyduje się na tego zawodnika w osiemnastce w ogóle. Ciekawym rozwiązaniem byłaby też gra Grzegorza Goncerza, który ostatnio nie grał zbyt wiele, ale podskórnie da się wyczuć, że może być ważnym zawodnikiem na koniec sezonu. Nie zdziwimy się, jeśli zagra i wpiszę się na listę strzelców w Chorzowie, czego zresztą mu bardzo życzymy. Zresztą za pierwszy mecz z Niebieskimi ma coś do udowodnienia.

W ataku chyba jednak szkoleniowiec postawi na Dalibora Volasa, który może nie zagrał wybitnego meczu w środę, ale nie było też źle – do tego zanotował asystę.

Przewidywany skład na Ruch:
Wierzbicki – Słaby, Midzierski, Klemenz, Mączyński – Mandrysz (Skrzecz), Poczobut, Zejdler, Plizga (Goncerz), Błąd – Volas.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. KaToWiCe — 12 maja 2018 @ 15:01

    Gonzo ustrzeli dziś hattrick

  2. KaTe — 12 maja 2018 @ 12:44

    Nie zdziwię się jeśli na stoperze zagra Słaby, bo Midzierski wyraźnie Paszulewiczowi nie pasuje. O ile oczywiście Franio nie jest kontuzjowany. Takie informacje docierają do nas z wielkim trudem.

 

Dodaj komentarz

*