Adam Matusiewicz: Ta inicjatywa jest zupełnie naturalna

Dodano przez GoT | 28 lutego 2013 09:00
Licznik odwiedzin: 1451

Adam Matusiewicz to były marszałek województwa śląskiego. Pełnił tą funkcję do 21 stycznia 2013 roku kiedy to wybrano jego następce. W młodości zaliczył jeden sezon w B klasie w amatorskiej drużynie Guller Katowice. Otwarcie mówi, że jako katowiczanin w szczególności związany jest z GieKSą.

Inicjatywa jest jak najbardziej pozytywna. GKS to jest historia tego miasta. Katowice są bardzo młodym miastem a GKS jest jednym z elementów pięknej historii tego miasta. Katowice dzięki GieKSie są bardzo znane w całej Polsce i dlatego też ulica tego rodzaju moim zdaniem powinna być. Wiem, że jest to nietypowe bo to się rzadko zdarza żeby kluby miały ulice swojego imienia ale uważam, że tą tradycje należy przełamywać. Jeżeli mamy ulice nazywane imieniem zasłużonych ludzi to czemu mamy nie mieć ulic imienia zasłużonych instytucji bądź klubów? Ta inicjatywa jest zupełnie naturalna i bardzo mi się podoba. – powiedział nam Matusiewicz

Kolejne opinie odnośnie inicjatywy Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” w najbliższym czasie będą pojawiać się na naszej stronie.

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. BrynowskaGieKSa — 1 marca 2013 @ 23:52

  Na temat Matusiewicza jako polityka każdy może sobie sam wyrobić zdanie. Ale akurat braku utożsamiania się z GieKSą mu zarzucić nie można.

 2. Pszczyna — 1 marca 2013 @ 18:20

  jarek nie piepsz glupot on akurat zawsze utuzsamial sie z GieKSa

 3. do jarek.... — 28 lutego 2013 @ 23:51

  gdyby nie Matusiewicz to hokejowa GieKSa nigdy nie mialaby zadnego sponsora…

 4. jarek — 28 lutego 2013 @ 21:09

  Nie słuchajcie go. Ten skompromitowany polityk, który był miernym marszałkiem województwa, szuka głosów poparcia w następnych wyborach. Nagle wszyscy kochają Gieksę… Tylko gdzie oni byli jak nasz klub degradowli do 4 ligi?

 

Dodaj komentarz

*