Aukcje na rzecz Oli Mirowskiej

Dodano przez kosa | 21 lutego 2018 14:29
Licznik odwiedzin: 1760

Zbiórka na rzecz Oli Mirowskiej nabiera tempa. Pisaliśmy o niej w wielu artykułach, ale głównym jest ten tutaj. Dziś zapraszamy do aukcji internetowych, z których dochód w 100 proc. zasili konto na portalu zrzutka.pl.

Klub GKS Katowice podarował na aukcję podwójne wejście na premierę filmu „Dekada GieKSy”, która odbędzie się we wtorek (27 lutego) o godzinie 19:00 w Kinoteatrze Rialto. Jest to jedyna okazja, by zdobyć bilety na pokaz VIP. Kliknij tutaj, by wziąć udział w aukcji. 

Portal kibiców GieKSiarze.pl podarował dwie koszulki hokejowej reprezentacji kobiet wraz z podpisami zawodniczek biorących udział w Turnieju Czterech Narodów, który odbył się niedawno w Katowicach. Pamiątkowe gadżety można licytować tutaj i tutaj. Przypomnijmy, że wcześniej grupa Ultras GieKSa wraz z hokejowym klubem przekazała na licytację trzy koszulki naszej drużyny. Uzyskano z nich aż 1145,00 złotych!

12 lutego po raz pierwszy informowaliśmy o zbiórce na łamach naszej strony. Mieliśmy wtedy uzbierane 12 951,00 złotych (obecnie 40 122,00 złotych), co stanowiło 13 proc. potrzebnej kwoty (obecnie jest już 40 proc.). Zwiększyła się także liczba udostępnień na portalach społecznościowych – z 512 do 1596! Wszystkiego dokonaliśmy w dziewięć dni!

  1. Wejdź na stronę https://zrzutka.pl/hvzugj i przelej jak najwięcej pieniędzy. Nie czekaj na wieczór, czy bliżej nieokreślone jutro. Zrób to po prostu teraz i pomóż!

  2. Udostępnij ten wpis, gdzie tylko się – Facebook, Twitter itd. Powiedz o zbiórce swoim znajomym. Razem możemy więcej!

  3. Polub i PROMUJ fanpage, na którym będzie pojawiać się więcej szczegółów odnośnie akcji.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*