Awans piłkarek GKS-u Katowice do ekstraligi

Dodano przez kosa | 28 maja 2018 12:17
Licznik odwiedzin: 1218

O piłkarkach nie ma za dużo informacji na naszej stronie – portal GieKSa.pl tworzymy za darmo i w swoim wolnym czasie, którego niestety mamy coraz mniej. Niemniej nie możemy nie wspomnieć o ogromnym sukcesie tej sekcji.

Serdecznie gratulujemy awansu oraz 100 proc. realizacji plany – gdy powstawała drużyna, to celem był awans rok po roku i najszybciej jak to możliwe do Ekstraligi. Wielkie gratulacje i ogromny szacunek! Tak więc obecnie w klubie mamy cztery sekcje na najwyższym rozgrywkowym poziomie w Polsce (szachy, hokej, siatkówka i piłkarki) oraz jedną na jej zapleczu (piłkarze). Nadszedł czas, by i zawodnicy zaczęli równać ku górze… 

Wygrana piłkarek GKS-u Katowice z Wandą Kraków 15:0 przypieczętowała awans drużyny do ekstraligi. Piłkarki dokonały tego w niezwykłym stylu. Sekcja piłki nożnej kobiet powstała w GieKSie w 2015 r. W ciągu trzech lat katowiczanki pokonały drogę z 3 ligi do ekstraligi. W obecnym sezonie wygrały 13 z 16 spotkań i były bezwzględnie najlepsze w trakcie całych rozgrywek. Więcej informacji w materiale GieKSa TV.

PS Jeśli ktoś z czytelników chciałby zając się od nowego sezonu sekcją piłkarek na naszej stronie, to zapraszamy do kontaktu pod mailem: gieksainfo[at]gmail.com.

.

 

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. jarek — 28 maja 2018 @ 21:21

  Gdyby jeszcze piłkarze awansowali, to bylibyśmy chyba klubem z największą liczbą drużyn w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, cztery druzyny, a wliczając szachy to pięć.

  GRATULACJE.

 2. tombotleg — 28 maja 2018 @ 18:42

  Za rok Mistrz! brawo dziewczyny.

 3. Kato — 28 maja 2018 @ 13:25

  To jest walka i zwycięstwa! Szczególnie to z niedzieli! Gratulacje!

 

Dodaj komentarz

*