Bilety do nabycia na siatkarski hit w Spodku!

Dodano przez Jack | 14 listopada 2017 23:23
Licznik odwiedzin: 931

Już za tydzień odbędzie się hitowe starcie w PlusLidze, gdzie GKS zmierzy się z mistrzem Polski ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie to zapowiadane jest jako Mecz Roku, w którym spotkają dwie najlepsze obecnie drużyny ligi. Zachęcamy gorąco do wspierania naszej drużyny i przyjścia na to spotkanie!  Mecz odbędzie się 21 listopada o godz. 19.45.

Bilety dostępne są na stronie kupbilet.pl oraz we wszystkich salonach „EMPIK”.

UWAGA!  Dodatkowo w Spodku będzie można kupić bilety na mecz piłkarski GKS – Miedź na Trybunę Główną za 5 zł!

 

Można również nabyć już bilety na następny mecz domowy siatkarzy GieKSy. W hali w Szopienicach GKS zmierzy się z tegorocznym beniaminkiem ligi Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. Mecz odbędzie się 25 listopada o godz. 18.30.

Bilety te również dostępne są na stronie kupbilet.pl oraz we wszystkich salonach „EMPIK”.

Zapraszamy serdecznie do kibicowania GKS-owi Katowice!

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. kris — 15 listopada 2017 @ 23:34

    Lipa przestań chrzanić,szkoda że (raczej nie byłeś)na meczu z n.p Jstrzębskim Węglem. nie wiesz jakie jest zapotrzebowanie na takie szpile,tłumy ludzi będą walić na takie mecze,a tak pozatym na Szopienicach gdzie by pomieszczono tylu kibiców.Do zobaczenia w Spodku.

  2. Lipa — 15 listopada 2017 @ 10:00

    Bez sensu rozgrywanie takich meczy w spodku. Tak jak już ktoś powiedział/napisal, że siatkarze nie grają tam na codzien i dla nich to jest tak samo obca hala jak dla gosci. Dlatego o zwycięstwo może być, a raczej będzie podwójnie ciężko.

 

Dodaj komentarz

*