Bilety na Siatkarskie Derby Śląska ciągle w sprzedaży!

Dodano przez Jack | 14 marca 2018 15:00
Licznik odwiedzin: 511

Drugi mecz marcowy GieKSy w katowickim Spodku zbliża się wielkimi krokami. W niedzielę 25 marca o godzinie 14.45 zespół Piotra Gruszki zmierzy się w legendarnej hali z Jastrzębskim Węglem. Będzie to kolejna odsłona Siatkarskich Derbów Śląska oraz mecz w ramach 27 kolejki PlusLigi.

Prawie rok temu tj. 28 marca 2017 roku został rozegrany pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami w Spodku, zakończony po zaciętej walce zwycięstwem gości 2:3. Spotkanie to zgromadziło największą liczbę kibiców na meczach domowych siatkarskiego GKS-u ze wszystkich rozegranych dotychczas w PlusLidze. Oficjalnie podano liczbę 4600 osób na widowni, ale każda osoba która była na tym spotkaniu może z czystym sumieniem potwierdzić, że frekwencja przekroczyła liczbę 5 tys. widzów! Na podobną liczbę sympatyków (a może i większą?!) w Spodku liczymy także w tym roku, dlatego namawiamy serdecznie do kupna wejściówek na to spotkanie.

Klub przygotował specjalne ceny wejściówek na Siatkarskie Derby Śląska. Bilety w przedsprzedaży kosztują 15 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 25 zł (rodzinny). W dniu meczu są droższe i kosztują odpowiednio 20, 10 i 30 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom oraz emerytom i rencistom (po okazaniu legitymacji).

Bilety są oczywiście do nabycia na stronie kupbilet.pl, we wszystkich salonach EMPiK oraz w nowo otwartym klubowym sklepie „Blaszok” mieszczącym się przy ulicy Świętego Stanisława 8 w Katowicach. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

W dniu meczowym bilety można nabyć w kasach hali, które otwierane będą na trzy godziny przed początkiem spotkania.

Przypominamy, że na meczach organizowanych w Spodku, NIE obowiązują Karty Kibica GKS-u Katowice.

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków naszego klubu do legendarnej hali! WSZYSCY DO SPODKA NA SIATKARSKIE DERBY ŚLĄSKA!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*