Biznesowa ofensywa GKS-u Katowice. Media o GieKSie

Dodano przez Witek | 22 lutego 2016 13:55
Licznik odwiedzin: 1561

Zapraszamy do przeczytania fragmentów doniesień mass mediów, z ubiegłego tygodnia, na tematy związane z GieKSą:

 

 

katowickisport.pl – Od lidera do lidera, czyli gorący finisz sparingowej zimy katowiczan

 

GieKSiarze szlifują formę na zgrupowaniu w Uniejowie…na początek którego ograli w sobotę Raków Częstochowa. – Straszny był już u mnie ten głód piłki – przyznawał Grzegorz Goncerz, który zagrał dopiero po raz drugi tej zimy (wcześniej leczył uraz) i zdobył drugiego gola. – Zazdroszczę chłopakom z ekstraklasy, że już grają o punkty – dodawał.

„Chłopaki z ekstraklasy” jeszcze w tym tygodniu staną na drodze „Gonza” i jego kolegów. W planie na najbliższe dni zaszło bowiem parę zmian. Już w środę GKS zagra „dodatkowy” sparing – o godz. 16.00 zmierzy się z III-ligowym KKS-em Kalisz. W sobotę natomiast rywalem „GieKSy” będzie Piast Gliwice. Lider ekstraklasy swój mecz o punkty – z Pogonią Szczecin – rozegra w piątkowy wieczór, więc dzień później Radoslav Latal będzie mógł sprawdzić tych, którzy kilkanaście godzin wcześniej nie będą grać pierwszoplanowych ról przy Okrzei.

 

Katowice na remis z III-ligowcem, gol 18-latka!

 

Przebywająca na zgrupowaniu w Uniejowie drużyna z Bukowej zremisowała 1:1 z KKS-em 1925 Kalisz.

Katowice zdołały zachować status zespołu niepokonanego jeszcze tej zimy, ale nie było dzisiaj o to łatwo. Remis z III-ligowym Kaliszem, w toczonym przy bardzo porywistym wietrze meczu, udało się uratować na kwadrans przed końcem. Na listę strzelców wpisał się Oskar Stanik, niespełna 19-letni napastnik, który jesienią grał w I lidze wojewódzkiej juniorów i – sporadycznie – w IV-ligowych rezerwach, a zimą został zaproszony na treningi I zespołu. Jak sam przyznał, jego idolem jest Grzegorz Goncerz.

 

Goncerz: Wszystko idzie w dobrym kierunku

 

– Jestem przekonany, że na inaugurację z Arką będziemy grać fajnie dla oka i przede wszystkim skutecznie – mówi napastnik GKS-u.

[…]- Czujemy się dobrze. Każdy z nas już chciałby grać mecze o punkty, ale jeszcze chwilę czasu zostało. Wydaje mi się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, jesteśmy dobrze przygotowani. Jestem przekonany, że już na inaugurację z Arką będziemy grać fajnie dla oka i przede wszystkim skutecznie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Za niedługo zaczniemy granie na poważnie – mówi Goncerz.

 

 

sportowefakty.wp.pl – Pogoda pokrzyżowała plany śląskim klubom

 

 

Na sobotę Górnik Zabrze i Piast Gliwice miały zaplanowane mecze z rywalami z niższych klas rozgrywkowych. Jednak obie konfrontacje zostały odwołane ze względu na złe warunki atmosferyczne.

[…] Do skutku nie dojdzie również spotkanie pomiędzy Piastem Gliwice i GKS-em Katowice. Na przeszkodzie w rozegraniu sparingowego meczu pomiędzy liderem Ekstraklasy i ósmym zespołem I ligi również stanęły warunki atmosferyczne, a konkretnie śnieg. Spotkanie miało zostać na naturalnej trawie, lecz ze względu na opady niemożliwe stało się odpowiednie przygotowanie boiska.

 

 

infokatowice.pl – Biznesowa ofensywa GKS-u Katowice

 

 

GKS Katowice pozyskał w ostatnim czasie kolejnych partnerów biznesowych. Przedłużył także umowy z firmami, z którymi współpracuje już od dłuższego czasu.

W szeregi Klubu Biznesu wstąpiła firma Babcock Wanson Polska Sp. z o.o. i będzie wspierać GKS jako Złoty Partner.

[…] GKS Katowice przedłużył też kilka niezwykle istotnych umów z firmami, które już wcześniej zdecydowały się na wsparcie klubu. Porozumienie z Górnośląskim Towarzystwem Lotniczym S.A. zakłada, że firma wciąż będzie współpracować z GKS-em jako Sponsor Premium. Reklama Katowice Airport pojawi się na koszulkach piłkarzy GieKSy.

Platynowym Partnerem GKS-u zdecydowała się pozostać firma Fuchs Oil Corporation, czyli największy na świecie niezależny producent środków smarnych. Z kolei Złotymi Partnerami GieKSy wciąż będą Why Not Travel, firma specjalizująca się w turystce biznesowej i indywidualnej oraz F1 Car Wash, oferująca nowoczesne myjnie samochodowe.

 

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*