Błąd: Byłem spokojny przed tym meczem

Dodano przez Błażej | 12 listopada 2017 15:02
Licznik odwiedzin: 1796

Po meczu z Górnikiem porozmawialiśmy z Adrianem Błądem, który wrócił do podstawowego składu. Co miał do powiedzenia nasz zawodnik poczytajcie poniżej.

GieKSa.pl: Adrian wróciliście dziś z dalekiej podróży biorąc pod uwagę, że przegrywaliście i graliście w 10tkę.

Błąd: Kalinkowski nam pomógł ( śmiech). Inaczej byśmy rozmawiali jednak przy innym wyniku. Tabela wygląda tak a nie inaczej. Musimy zdobywać punkty by mieć szansę doskoczyć do czołówki. Można powiedzieć, że dziś dobrze weszliśmy w mecz, ale Górnik od razu miał karnego, potem sytuację na 2:0 gdzie Klemenz wyratował z pustej bramki. Ciężko się grało bo Łęczna jest już na dole i walczy o życie. Wróciliśmy z podróży dalszej niż czeka nas teraz droga do Katowic. Nie ważne jak się zaczyna, końcówka była ważna. Zostały dwa mecze i trzeba gromadzić punkty.

Długo można było mieć zastrzeżenia, że brakuje piłek prostopadłych granych do przodu. Jak się pojawiły to padły bramki. 

Ciężko nam się grało z defensywnie nastawioną drużyną z Łęcznej. Przy kontrach gdy grali na trzech obrońców to było nam je łatwiej wykonać. Mieliśmy sporo miejsca przed sobą. Fajnie, że udało się wykorzystać te sytuacje.

Zawodnik powracający po kontuzji czasem potrzebuje trochę czasu by wejść w rytm meczowy. Ty tego nie potrzebowałeś i zaliczyłeś wejście z bramką i asystą.

Nawet dwie asystami. Nie byłem w rytmie meczowym, ale trenowałem trochę z drużyną. Wiadomo, że to co innego niż spotkania meczowe i nie jest to łatwe. Czułem się dziś spokojnie jak przed Bytovią co było pozytywne. Jeszcze raz to powtórzę, ważne jak skończył się mecz dla nas.

Z góry takie bramki jak Twoja wyglądają na łatwe, ale co się czuje jak idziesz sam na sam z pustą bramką?

Na początku chciałem podawać do Plizgi, ale obrońca mi to blokował. Czekał do końca co zrobię. Ja miałem pustą bramkę i oczywiście zdarzają się sytuację, nawet w ekstraklasie gdy ktoś tak nie trafia, ale przy prowadzeniu to była bardzo łatwa bramka. Głowa była spokojna.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. MAJCK — 12 listopada 2017 @ 17:47

    a ja patrząc na relację tekstową do 86 min pozbyłem się paznokci włosów jak i nabawiłem się stanu przedzawałowego 🙂 🙂 🙂

 

Dodaj komentarz

*