Błąd: Kibice dziś dołożyli swoją cegiełkę

Dodano przez Błażej | 30 września 2017 21:13
Licznik odwiedzin: 2263

Wynik spotkania otworzył Adrian Błąd i to z nim porozmawialiśmy po spotkaniu w Bytowie. Poczytajcie co miał do powiedzenia nasz pomocnik po tym spotkaniu.

GieKSa.pl: 46 minuta i zrobiłeś to na co czekali kibice GieKSy czyli strzałem z dystansu otworzyłeś wynik tego spotkania

Błąd: Nie ma co ukrywać, że bramka do szatni nas podbudowała w przerwie. Uczulaliśmy się w przerwie na wynik i grę pamiętając co było z Chrobrym. Niestety straciliśmy ją i musieliśmy znowu szukać bramki. Udało się i wywozimy 3 punkty. 

Tobie też ta bramka chyba się przyda bo już z Chrobrym były okazje, ale brakowało dokładności?

Ważne dla mnie jest to, że gram znowu 90  minut. Dla bocznego pomocnika to ważne by grać i być w grze jeśli chodzi o strzały, podania. To mi się dziś udało. Na pewno ważne są jednak dla nas 3 punkty bo wiadomo jakie jest miejsce w tabeli. Teraz chłodne głowy przed kolejnymi meczami bo nie możemy się zadowalać tylko jedną wygraną.

Dziś kapitalna bramka po szybkim ataku a to zwykle wy jesteście zmuszeni do budowania ataku i grania pozycyjnym

Cały mecz graliśmy pozycyjnie a rzeczywiście bramkę strzeliliśmy z kontry. Ta bramka była ważna a do tego mieliśmy jeszcze okazję na trzecią. Cieszy to, że szukamy tych bramek a nie zadowalamy się jedną.

Mówiłeś, że czekasz na atmosferę spotkań derbowych. Do derbów jeszcze trochę daleko, ale dziś chyba można było poczuć się jak u siebie?

Wiemy doskonale czego oczekują kibice od nas, ale my dziś po meczu podeszliśmy do nich i też przekazaliśmy im to czego nam brakuje i czego chcemy. Tak jak dziś się zaprezentowali to chcielibyśmy by było tak u siebie. Potrzebujemy pełnych trybun i ich wsparcia. Dziś graliśmy jak u siebie, chwała im za to bo ich doping był odczuwalny i na pewno dołożyli cegiełkę do dzisiejszych 3 punktów.

Przerwa czeka na was. Z perspektywy dzisiejszego wyniku to dobrze czy źle?

Najlepiej jakbyśmy mogli grać już w środę bo dobrze nam się grało i wynik nakręciłby naszą grę w kolejnym spotkaniu. Mamy jednak przerwę i myślę, że będzie to pomocne chłopakom, którzy narzekają na kontuzję. Dziś zeszli z nimi Klemenz i Zejdler więc będzie czas by się podleczyli.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. roman — 1 października 2017 @ 10:32

    czekam 50 lat na skroty i bramki i jestem ciekaw czy doczekam????

 

Dodaj komentarz

*