[BRAMKA] Nie dojechali na początek spotkania

Dodano przez koles1989 | 12 listopada 2016 20:31
Licznik odwiedzin: 999

W pierwszych kilkunastu minutach rywale zdominowali GieKSę. Katowiczanie nie potrafili poradzić sobie z ostrym pressingiem bytowian. Taka gra zaowocowała bramką w 11. minucie. Zobaczcie sami jak padł gol.

Lista komentarzy (5) »

1. kibic bce — 12 listopada 2016 @ 22:20

Gonzo kara finansowa!!! Zajeba. kase przekaz na Mikolaja dla dzieci z Domu Aniola w Zalezu.
    Zreszta ku.. wszyscy. Cierpliwy ma racje bo bylo zimno. Jaja jak berety.
    Do Suwalk jak pojedziecie to ciekaw jestem gry?
    Jaja wam odmarzna.

2. CIErPLIWY — 12 listopada 2016 @ 21:16

Trzymajcie mnie bo nie wierzę ! Przegrali bo było zimno.

3. BOLO — 12 listopada 2016 @ 20:52

Każdy zawodnik bierze odpowiedzialność za swoje poczynania .Gonzo kolejny raz zajebał jego strata na środku i z tego brama .Takich strat nie może robić klasowy zawodnik .Gonzo pokazuje ze jest zwyczajnym średniakiem z 1 ligi a nie zawodnikiem na extraklase.

4. 1964 — 12 listopada 2016 @ 20:44

Niestety ale w dzisiejszym meczu wyszedł minimalizm trenera Brzęczka!Grać na 1-0 przez cały sezon się nie da!Taktyka trenera na zero z tyłu może coś wpadnie z przodu!Kurwa tak nie przystoi grać drużynie walczącej o awans.teraz wpierdol w jeszcze zimniejszych suwałkach i przewaga stopnieje do minimum!

5. kris — 12 listopada 2016 @ 20:40

Przyjrzyjcie się dokładnie kto miał udział [strate] piłki,kiedy padła bramka?