[BRAMKA] Samobój Prokića

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | środa 17 Maj 2017 01:01

Bramka dla Górnika została uznana jako samobój Prokića. Zobaczcie sami przez jaką sytuację straciliśmy trzy punkty.

[BRAMKA] Waleczność dała 3 punkty

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | sobota 6 Maj 2017 20:02

GieKSa od pierwszej minuty zaatakowała rywala i walczyła o każdą piłkę, dzięki tej nieustępliwości GieKSa zdobyła gola i ważne 3 punkty. Zobaczcie sami jak padła bramka.

[BRAMKI] Rozstrzelali się na dobre

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | sobota 8 Kwiecień 2017 23:30

Dzisiejsze spotkanie w Puławach przebiegło całkowicie pod dyktando GieKSy. W pierwszej części spotkania perfekcyjnie wykorzystywaliśmy dośrodkowania z rzutów rożnych a w drugiej połowie rywala dobił Mikołaj Lebedyński.

[BRAMKI] No w końcu!

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | wtorek 4 Kwiecień 2017 20:24

Długo musieliśmy czekać na taki wysyp goli jak w dzisiejszym spotkaniu. Nasi snajperzy odblokowali się mamy nadzieję, że już na dobre. Zobaczcie bramki z dzisiejszego meczu.

[BRAMKA] Jeden strzał, jeden gol

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | sobota 18 Marzec 2017 00:40

Powtórka z rozrywki, GieKSa gra a przeciwnik strzela. Tym razem punkty dla rywali zapewnił Fidziukiewicz w 47 minucie. Zobaczcie jak padła bramka.

[BRAMKI] Mecz pełen emocji

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | sobota 4 Marzec 2017 21:46

To było bardzo ekscytujące spotkanie, które zakończyło się sprawiedliwym remisem 2:2. Zobaczcie jak padły bramki w hicie kolejki.

[WIDEO] Tak traciliśmy bramki

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | środa 21 Grudzień 2016 19:01

To była dla nas dobra runda jeśli chodzi o liczbę straconych goli. Zaledwie 14 bramek w 20 spotkaniach straciła nasza GieKSa. Przypomnijmy sobie jak te gole padły.

Wszystkie bramki GieKSy

dodano przez: koles1989 | Bramki | środa 7 Grudzień 2016 00:53

Katowiczanie jesienią strzelili 23 gole. Wynik może nie jest imponujący, jednak daje nam pozycję wicelidera. Zobaczcie jeszcze raz jak padły wszystkie gole.

[BRAMKI] Grad bramek w Suwałkach

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | sobota 19 Listopad 2016 20:31

To był ciekawy mecz. GieKSa grała atakiem pozycyjnym, a rywale czyhali na kontry. Trzeba przyznać, że nasz rywal ten element gry ma dopracowany idealnie. Zobaczcie jak padły bramki.

[BRAMKA] Nie dojechali na początek spotkania

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | sobota 12 Listopad 2016 20:31

W pierwszych kilkunastu minutach rywale zdominowali GieKSę. Katowiczanie nie potrafili poradzić sobie z ostrym pressingiem bytowian. Taka gra zaowocowała bramką w 11. minucie. Zobaczcie sami jak padł gol.

[BRAMKI] Zwycięskie trafienia Mandrysza i Zejdlera

dodano przez: Marcin | Piłka nożna | sobota 29 Październik 2016 20:05

Zapraszamy do oglądania bramek z dzisiejszego spotkania. W 38 minucie GieKSę na prowadzenie wyprowadził Paweł Mandrysz, natomiast zwycięstwo w 71 minucie przypieczętował Łukasz Zejdler.

[BRAMKA] Fatum Gonza i samobój

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | sobota 15 Październik 2016 19:49

GieKSa szczęśliwie wygrywa 1:0 i odczarowuje stadion w Nowym Sączu. Niestety Goncerz zmarnował kolejnego karnego, ale na nasze szczęście rzut z autu przyniósł nam kolejne 3 punkty.

[BRAMKA] Fart gospodarzy

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | sobota 1 Październik 2016 19:25

Tyszanie w tym meczu czyhali na jedną akcję i się jej doczekali w 73. minucie. Przypadkową piłkę otrzymał Radzewicz i pokonał Abramowicza.

[BRAMKI] Szybkie odrobienie strat i tyle

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | sobota 17 Wrzesień 2016 21:42

Cztery bramki padły w dzisiejszym spotkaniu a mogło być ich więcej.  Szczególnej urody był gol Goncerza, zobaczcie jak padły wszystkie bramki.

[BRAMKI] Zasłużona wygrana!

dodano przez: koles1989 | Piłka nożna | piątek 2 Wrzesień 2016 20:44

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu GieKSy. Podbeskidzie może się cieszyć, że katowiczanie strzelili tylko dwie bramki, bo mogło być ich znacznie więcej. Jak padły gole zobaczycie w poniższym materiale.