Bramki z meczu z Kolejarzem

Dodano przez GoT | 26 kwietnia 2014 23:54
Licznik odwiedzin: 1076

Kibice, którzy późne sobotnie popołudnie spędzili przy ulicy Bukowej 1 aż 4 razy oglądali piłkę wpadającą do siatki. Niestety, na zegarze nie ujrzeliśmy ponownie wyniku 4-0. Mecz zakończył się remisem 2-2. Dla GieKSy dwa razy strzelał Michał Zieliński. Najpierw bardzo ładnie wykończył dośrodkowanie Alana Czerwińskiego i głową skierował piłkę do siatki. Kilkanaście minut później popisał się celnym strzałem z dystansu. Niestety na 7 minut przed końcem regulaminowego czasu gry gościom udało się wyrównać.

Niestety, z przyczyn technicznych w materiale zabrakło komentarza. Chcemy także podziękować Sebie za użyczenie statywu w sytuacji awaryjnej 🙂