Brzęczek i Kafarski o meczu

Dodano przez Shellu | 12 listopada 2016 21:20
Licznik odwiedzin: 1468

Po meczu Bytovii z GKS Katowice odbyła się konferencja prasowa, podczas której wypowiedzieli się trenerzy – Jerzy Brzęczek i Tomasz Kafarski.

Jerzy Brzęczek (trener GKS Katowice):
Gratuluję trenerowi zwycięstwa. Ten mecz zaczął się dla nas źle, byliśmy mało agresywni, a szybko stracona bramka spowodowała, że drużyna Bytovii cofnęła się i czekała na kontry i nasze błędy. Mieliśmy jeszcze jedną czy dwie sytuację, w których Abramowicz bardzo dobrze obronił. W pierwszej połowie mieliśmy też parę swoich sytuacji, po rzutach rożnych i wrzutach z autu. Mogliśmy pokusić się o bramkę wyrównującą. W drugiej połowie wkradło się do naszej gry sporo chaosu i to powodowało, że wolno rozgrywaliśmy tę piłkę. Drużyna Bytovii potrafiła się szybko przesuwać, ustawiać i wychodzić z szybkimi atakami. Nie jesteśmy zadowoleni, że podróż do Bytowa kończy się porażką, ale porażki są po to, aby wyjść z nich mocniejszym. Myślę, że ta porażka wiele nas nauczy.

Tomasz Kafarski (trener Bytovii Bytów):
Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy ze zwycięstwa z drużyna GKS Katowice, która dzisiaj pokazała dlaczego jest liderem. Powiedziałem swoim chłopakom, że po dwóch porażkach miejsce, czas i przeciwnik są wymarzone, aby pokazać zespół ambitny, świetnie zorganizowany, który potrafi pokazać charakter i mentalność zwycięzcy. Dzisiaj przy odrobinie szczęścia wszystko to widzieliśmy. To zwycięstwo jest dla nas bardzo cenne i mam nadzieję, że będzie super dodatkowym kopem, bo w końcówce roku czekają nas trzy mega ważne spotkania.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*