[Bukmacher] 13 kolejka Fortuna 1. Liga polska

Dodano przez Mayek | 5 października 2018 11:51
Licznik odwiedzin: 347

13 kolejka Fortuna 1. Liga polska upłynie pod znakiem poszukiwania zwycięstw przez teoretycznych faworytów przedsezonowych, którzy spisują się znacznie poniżej oczekiwań. Ciężko niestety doszukiwać się ciekawych piłkarsko czy kibicowsko meczów. Najciekawszy mecz zapowiada się w Bielsku-Białej, gdzie miejscowy, po wysokim zwycięstwie w Suwałkach, podejmą rozpędzony Raków. Jeżeli Częstochowa wygra, to dla mnie będzie to znak, że chcą zrobić ten awans, mimo braków infrastrukturalnych.

 

Pierwszą propozycją będzie zakład, że obydwie drużyny nie strzelą gola w meczu w Niecieczy. Jest to typ statystyczny. Uważam, że przeciętna drużyna ze środka tabeli, jaką są Niepołomice, nie strzeli w szóstym meczu z rzędu gola na wyjeździe. Z drugiej strony doceniam bilans bramek, a co za tym idzie grę w obronie, która nie wygląda najgorzej w lidze. Zakładam też możliwość wygrania do zera przez Niepołomice po przeprowadzeniu kontry. Na Bukowej potencjał ofensywny Puszczy był przeciętny, a nasi zawodnicy mają w obronie  „wesołe miasteczko”.

 

Pora na przełamanie Stali Mielec. Grali do tej pory tylko cztery razy w domu. Bilans 0-3-1. Wychodzi dzisiaj drużyna z niskim bilansem goli, na drużynę, która gra radosny i otwarty futbol. U gospodarzy nie zagra Grodzicki. Sądzę, że styl, który prezentuje Odra Opole, nie pozwoli na granie cały rok w ten sam sposób. Mam tu na myśli strzelanie dwóch goli i pozwolenie sobie na stratę bramki. Jeżeli zagrają z drużyną poukładaną taktycznie, to ich umiejętności piłkarskie nie wystarczą do wygranej. Z tego, co można wyczytać w social media Stali Mielec, atmosfera w klubie jest bardzo dobra i mimo słabych wyników na dzisiejszy mecz planują mobilizację kibiców.

 

Ostatni typ to wygrana GieKSy, połączona z zakładem, że w meczu padną co najmniej dwa gole. W tej chwili mamy 9 goli w 12 meczach. Statystycznie ujmując, żadna drużyna, która nie była totalnym outsiderem ligi, z problemami kadrowymi i kryzysem finansowym, nie zdobyła tak mało goli na przestrzeni sezonu. Według mnie zapowiada się wyrównanie statystyczne do przyzwoitej średniej, a mecz w Olsztynie jest idealną okazją, żeby to zrobić. Do tej pory dwa gole w meczu strzeliliśmy tylko 2 razy na 12 meczów. Ponadto jesteśmy minimalnym underdogiem w Olsztynie i dla mnie jest to przesada. Powinniśmy być lekkim faworytem, mimo że gramy słabo i bez pomysłu. Skłaniam się do zdania, że nie zagląda nam poważnie w oczy widmo spadku, a sezon skończymy w połowie tabeli, wygrywając właśnie takie mecze, jak ten w Olsztynie.

 

Moje typy:

Nieciecza – Puszcza: obydwie drużyny strzelą gola – nie @ 1,97

Stal Mielec – wygrana @ 2,05

GieKSa – wygrana i w meczu padną przynajmniej dwa gole @ 3,45 (spotkanie/liczba goli – 2/+1,5)

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*