Bydzie loć kole piyrszy połowy… no i co z tego?!

Dodano przez Jack | 21 października 2017 21:30
Licznik odwiedzin: 1449

Z okazji prestiżowego meczu na Bukowej 1, postanowiliśmy się również przyjrzeć… prognozie pogody! Przejrzeliśmy kilka najpopularniejszych stron pogodowych, aby przedstawić wszystkim wybierającym się na to spotkanie, jaka aura będzie panowała w czasie meczu.

Kilka ostatnich dni było naprawdę przyjemnych i pod względem słonecznej pogody i pod względem temperatury. Jak na drugą połowę października nie można było na co narzekać. Niestety na dzień „meczowy” nie mamy najlepszych informacji. Pogoda zaczyna się zmieniać, już w sobotę mieliśmy tego początki, a w niedzielę będzie ciąg dalszy tych zmian.

 

 

Dzień 22 października zapowiada się jako pochmurny i deszczowy. Będą to raczej przelotne opady, które najprawdopodobniej pojawią się w czasie pierwszej połowy meczu. Wiatr będzie wiał z kierunków zachodnich oraz północno-zachodnich, o prędkości 10-13 km/h. Wilgotność powietrza będzie na poziomie 96%, a pokrywa chmur wyniesie 82%. Ciśnienie będzie wynosiło 1014-1015 hPa. Największe różnice w prognozowaniu, jak zwykle są przy określaniu temperatury powietrza. Na różnych portalach w czasie pory rozgrywania meczu, podawano od 8 do 13°C. Ogólnie termika będzie chłodna i mokra, a biomet niekorzystny.

 

 

Opis ten pozwala na odpowiedni dobór ubrań przed wyjściem na mecz, choć i tak wiadomo, że w ten szczególny dzień przy Bukowej 1 obowiązują… czarne koszulki i szaliki w barwach naszego klubu! I kto by tam zaprzątał sobie głowę jakąś pogodą?! Ciśnienie na trybunach będzie napięte do granic wytrzymałości, a temperatura na niespotykanie wysokim poziomie! A jak komuś, mimo wszystko przeszły ciarki po plecach spoglądając na tę prognozę, to zawsze aby poprawić sobie nastrój, można spojrzeć na temperaturę powietrza podaną w stopniach… Fahrenheita, a ta w niedzielę będzie na poziomie 53°F. I od razu zrobiło się cieplej… nieprawdaż. 🙂  Żadna „prognoza pogody” nie jest zła, aby odwiedzić stadion przy Bukowej, a już przy tak szczególnym meczu, to… ehhh. WSZYSCY NA BUKOWĄ!

 

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Jack — 22 października 2017 @ 04:38

    No dyć chopie mosz racjo 🙂

  2. wierny — 22 października 2017 @ 02:29

    Chyba czarne koszulki mialo byc

 

Dodaj komentarz

*