#CałaGieKSaRazem w Szlachetnej Paczce!

Dodano przez Klaudia | 13 grudnia 2016 12:25
Licznik odwiedzin: 1499

Szlachetna Paczka – akcja, w której od kilku już lat uczestniczymy, by wspólnie nieść pomoc tym najbardziej potrzebującym. W tegoroczną zbiórkę zaangażowali się dosłownie wszyscy, więc wszechobecny hasztag #CałaGieKSaRazem nabrał jeszcze większego znaczenia. Kibice, pracownicy klubu, sztaby trenerskie i co najważniejsze, w akcję włączyli się również piłkarze, hokeiści i siatkarze. W związku z tym udało nam zdecydowanie poprawić wyniki zbiórek z poprzednich lat i tym samym ustanowić nowy rekord!

Wybór rodziny do łatwych nie należał, zresztą sami wiecie – ciężko jest wybrać tych jedynych z całej masy potrzebujących osób. Kiedy jednak udało nam się to zrobić, od razu wzięliśmy się za zbieranie najpotrzebniejszych rzeczy. W pierwszym dniu akcji miałyśmy już załatwiony robot kuchenny, w następnym telefony dla dziewczyn, a później? Później miałyśmy już dosłownie wszystko. Dzięki wam udało się zebrać masę darów, a przy okazji dzięki zebranym funduszom dokupić inne rzeczy, m.in. nowiutki tapczan oraz bony podarunkowe na zakup butów i kosmetyków.

W niedzielne południe zameldowaliśmy się wraz z przedstawicielami klubu i zawodnikami Kacprem Stelmachem, Grzegorzem Goncerzem i Maciejem Wierzbickim w Piotrowicach. 4 wypchane po brzegi auta podjechały pod budynek, w którym mieszkała rodzina – Pani Mariola i jej córki – Laura i Marta. Tego roku przekazaliśmy rodzinie 30 paczek, nie licząc niepopakowanych produktów typu płyny do płukania, proszki, oleje. Dodatkowo rodzina otrzymała od nas nowy tapczan, który dzięki uprzejmości naszego kibica udało nam się przetransportować w wyznaczone miejsce. Był mały problem z wniesieniem go i już mieliśmy dzwonić do klubowych analityków, jednakże panowie po chwili obrali na tyle prawidłową taktykę, że tapczan znalazł się w mieszkaniu. I co najważniejsze – spełnił się sen Pani Marioli o nauce jazdy! A wszystko to dzięki Ośrodkowi Szkolenia Kierowców „Zielony Listek”, którego właściciele postanowili przekazać Pani Marioli bon o wartości 1300zł do wykorzystania w ich szkole. Brawo!!!

Wzruszeniom nie było końca. Po dłuższej rozmowie z rodziną wiemy jedno – warto pomagać! Z tego miejsca pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy dorzucili swoją cegiełkę do naszego wspólnego sukcesu. Raz jeszcze – #CAŁAGIEKSARAZEM!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*