Charytatywny „deal” – zostań #partneremFE

Dodano przez Karol | 30 marca 2016 08:41
Licznik odwiedzin: 1923

Jeżeli czujecie się przytłoczeni wszystkimi zbiórkami charytatywnymi i nie jesteście skłonni oddać nawet złamanego grosza, to wróćcie na stronę główną. Jeżeli Was zainteresowaliśmy, prowadzicie firmę lub udało Wam się zdobyć ostatnio sympatię Szefa – scrollujcie dalej i dowiedzcie się co tym razem wymyślił dziewczyny z Bukowej 1.

Charytatywny „deal”

Zapewne spędzasz na Facebooku sporo czasu – w samochodzie, w pracy, w domu, w telefonie, na tablecie… Zapewne zauważyłeś również jak często na twojej tablicy pojawiają się posty stron, które polubiłeś. Jeżeli polubiłeś fanpage Female Elite’64 – przepraszamy, że stale spamujemy twoja tablicę. W zamian za to obiecujemy, że mamy dla Ciebie dobrą propozycję…

Jak to zrobić?

  1. Idź do szefa. Jesteś szefem? Patrz punkt 3,
  2. Powiedz mu, że firmy które działają społecznie sporo zyskują na wizerunku. Wizerunek = zysk. Nawet najmniejsza firma musi dbać o swoją opinię. Ludzie chcą pracować i chcą współpracować, z firmami które dają coś od siebie.
  3. Teraz ty, Szefie! Wyszukaj na Facebooku: Female Elite’64!
  4. Pomyśl – ile jesteś przeznaczyć na pomoc Asi? Pamiętaj, to nie jest zwykła zbiórka. To deal.
  5. Hej, już wiesz? To teraz napisz do nas i dokonaj wpłaty!
  6. Wpłaciłeś? Dziękujemy! Oto stałeś się #partneremFE. Co to oznacza?

Nasz fanpage to około 4,5 tys. ludzi którzy nas polubili i stale obserwują. Średnio 8 tys. ludzi do których dziennie docieramy. Teraz wyobraź sobie że Ci ludzie zobaczą post o tym, że wsparłeś Asie. Wejdą na twój profil. Polubią, może napiszą pozytywną opinię. Może zechcą zostać twoim najlepszym pracownikiem? A może przynoszącym największe zyski Klientem?

Nie czekaj na cud, zostań #partneremFE

Twój fanpage na Facebooku to twoja wizytówka. Od Ciebie, od Szefa zależy czy ta wizytówka będzie niosła za sobą pozytywny czy negatywny wizerunek. Czy będziesz prowadził biznes odpowiedzialny społecznie i wyróżniający się, czy ten sam jak setki innych takich wizytówek.

Dajemy Ci szansę na wsparcie dziecka w walce z chorobą oraz dotarcie do grona około 8 tys. potencjalnych Klientów i pracowników. A to wszystko, za drobną wpłatą na cele charytatywne.

Więc dlaczego jeszcze do Nas nie napisałeś?

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*