Czterdziestodziewięciolatek!

Dodano przez Shellu | 27 lutego 2013 13:21
Licznik odwiedzin: 939

W dniu dzisiejszym swoje 49. urodziny obchodzi „Młody śląski klub” – GKS Katowice. Te 49 lat było naznaczone okresami tłustymi, jak i latami chudymi, w których GieKSa musiała walczyć o przetrwanie.

Przed klubem ciężka praca, aby wyprowadzić go na prostą, na miejsce należne złoto-zielono-czarnym. Najbliższe tygodnie i miesiące mają pomóc w tym, aby to co mamy w sercach nie tylko dalej trwało, ale i rozwijało się ku sukcesom i chwale.

Dzisiaj świętujemy urodziny naszej GieKSy i z tej okazji życzymy wszystkim kibicom oraz ludziom, którym dobro GieKSy leży na sercu, aby byli przy klubie dalej, z całych sił go wspierali i dopingowali. Tak, żebyśmy za rok z czystym sumieniem mogli powiedzieć, że życie zaczyna się po pięćdziesiątce!

Wszystkiego najlepszego!

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. ksgks BrACI SIE NIE TrACI — 28 lutego 2013 @ 20:21

    złoto-zielono-CZArNI 🙂

  2. Markus — 27 lutego 2013 @ 16:22

    Wszystkiego najlepszego z okazji 49 „urodzin”:), wielu sukcesów sportowych i organizacyjnych, szybkiego powrotu do „elity”, a przede wszystkim szeroko rozumianej normalności w klubie. Najlepszego! Katowice, Katowice GKS!!!

 

Dodaj komentarz

*