Czterominutowy sparing we mgle

Dodano przez Adi | 11 sierpnia 2017 16:02
Licznik odwiedzin: 684

Hokeiści TAURON KH GKS Katowice nie mają póki co szczęścia co do zaplanowanych sparingów. Najpierw odwołany został mecz z Polonią Bytom, a dziś udało się rozegrać zaledwie 4 minuty z Podhalem Nowy Targ. Już w trakcie rozgrzewki było widać, że mogą być problemy z rozegraniem spotkania, jednak po zejściu zespołów do szatni mgła na Stadionie Zimowym w Sosnowcu nieco opadła. Niestety, gdy o 14:30 hokeiści wrócili na lód, problem wrócił razem z nimi. Mimo wszystko postanowiono rozpocząć mecz. Zawodnicy obu drużyn poruszali się… jak dzieci we mgle, a jedyną sytuacją wartą odnotowania była dynamiczna, indywidualna akcja Patryka Wronki w okolicach 60 sekundy spotkania. Gra toczyła się bez gwizdka sędziego aż do 4 minuty i 4 sekundy i jak się okazało, był to ostatni gwizdek w tym sparingu. Mgła uniemożliwiła bezpieczne rozegranie tego meczu. GieKSa uda się teraz do Zvolenia na Memoriał im. Pavla Zabojnika, gdzie zmierzy się z HC Frydkiem-Mistkiem, Coroną Braszów i HC 07 Detvą.

Skład TAURON KH GKS Katowice:
Kosowski (Studziński) – Wanacki, Kowalówka, Malasiński, Łymański, Gruszka – Rąpała, Krawczyk, Wronka, Sawicki, Łopuski – Zieliński, Martinka, Fraszko, Rutkowski, Majoch – Jaworski, Nahunko, Strzyżowski.

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*