Czterominutowy sparing we mgle

Dodano przez Adi | 11 sierpnia 2017 16:02
Licznik odwiedzin: 548

Hokeiści TAURON KH GKS Katowice nie mają póki co szczęścia co do zaplanowanych sparingów. Najpierw odwołany został mecz z Polonią Bytom, a dziś udało się rozegrać zaledwie 4 minuty z Podhalem Nowy Targ. Już w trakcie rozgrzewki było widać, że mogą być problemy z rozegraniem spotkania, jednak po zejściu zespołów do szatni mgła na Stadionie Zimowym w Sosnowcu nieco opadła. Niestety, gdy o 14:30 hokeiści wrócili na lód, problem wrócił razem z nimi. Mimo wszystko postanowiono rozpocząć mecz. Zawodnicy obu drużyn poruszali się… jak dzieci we mgle, a jedyną sytuacją wartą odnotowania była dynamiczna, indywidualna akcja Patryka Wronki w okolicach 60 sekundy spotkania. Gra toczyła się bez gwizdka sędziego aż do 4 minuty i 4 sekundy i jak się okazało, był to ostatni gwizdek w tym sparingu. Mgła uniemożliwiła bezpieczne rozegranie tego meczu. GieKSa uda się teraz do Zvolenia na Memoriał im. Pavla Zabojnika, gdzie zmierzy się z HC Frydkiem-Mistkiem, Coroną Braszów i HC 07 Detvą.