Czy Tyscy wypełnią sektor gości?

Dodano przez GoT | 29 maja 2014 22:25
Licznik odwiedzin: 2366

Odpowiedź na to pytanie powinna być oczywista. Mecz derbowy, najprawdopodobniej najbardziej znienawidzony rywal i chęć pokazania, że jednak nie jest się tak beznadziejnym jak mówią. Oczywista jednak nie jest bo zdarzało się Tyszanom opuszczać swoje mecze wyjazdowe ale mimo wszystko rywale zza miedzy wykorzystają szansę do wyładowania swojej frustracji i zapełnią 410 miejsc na sektorze gości. Z całą pewnością będą wspierani przez swoje zgody.

Na stronie Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Tychy „Tyski Fan” od kilku dni widnieje informacja dotycząca zapisów na spotkanie z GieKSą:

„W dniu 31 maja (sobota) rozegramy mecz z GKS Katowice o godz. 16:45

Zapisy odbędą się tylko i wyłącznie w niedziele 25 maja na meczu z Okocimskim Brzesko w Jaworznie u przedstawicieli SK Tyski Fan.

Zbiórka na wyjazd odbędzie się o 13:30 na Dworcu Głównym.
Odjazd pociągu 14:00

Więcej informacji podamy przy zapisach.
Ilość biletów ograniczona. Pierwszeństwo do zakupu biletu na mecz mają osoby jeżdżące na wyjazdy. 

Z kibicowskim pozdrowieniem 

Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Tyski Fan”

Natomiast jeszcze dwa dni temu na tyskifan.pl pojawiła się krótka notka przypominająca o dalszej możliwości zapisania się na derby:

„Jest jeszcze możliwość zapisania sie na derby które już w sobotę. Zapisywać można się u osiedlowych bądź na forum wysyłając pw do użytkowników YRH1971 lub STANLEJ.”

W sieci próżno szukać zapowiedzi graficznych tego spotkania przygotowanych przez naszych rywali. Po internecie krążą przeważnie dwie grafiki. W jednej nie brakuje typowej dla naszych rywali napinki natomiast druga zawiera błąd, ale na to zwracamy uwagę tylko i wyłącznie przez redaktorską skrupulatność – GKS Tychy gra mecz wyjazdowy i z pewnością nie będzie się czuł jak u siebie. Co do pierwszej grafiki to pragniemy zauważyć, że żeby się napinać trzeba najpierw coś sobą reprezentować.

hehehehehehXD

tychy

Naprawdę trudno coś więcej napisać o tym jak mobilizują się Tyszanie na to spotkanie. Lecz pozwolimy sobie na trochę wspomnień. Otóż derby z GKS-em Tychy kilka lat wstecz a dokładnie 1 października 2005 r. były naprawdę wyjątkowe. Rekord frekwencji w historii polskiej IV ligi, bardzo dobra liczba gości, wspaniała atmosfera i sporo atrakcji.

tychy1

 

tychy2

 

Niestety nie ma szans na powtórkę takiego widowiska. Inne czasy lecz dla kibiców GKS-u Tychy mamy jedno przesłanie – zapraszamy i ostrzegamy.

W sobotę wszyscy na Bukową!

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Tyski — 31 maja 2014 @ 02:46

  Klatkę wypełnimy, już wy się o to nie bójcie, twierdzicie, że nie jesteśmy dla was żadnym rywalem i takie derby to jak z radzionkowem to po co te plakaty i ulotki wrzucane do skrzynek, przyznaję może mamy kryzys ale na mecz z wami mobilizować się specjalnie nie musimy, dalibyście 1000 biletów to byśmy wykorzystali, i widać, że transparenty bolą i mają boleć, do zobaczenia na meczu 🙂

 2. Gerard — 31 maja 2014 @ 01:25

  johan, w każdym wpisie p… o kasie. Jesterś zawodnikiem, działaczem, kimś blisko spokrewnionym? Jak się tym „chłopakom” nie pasi to niech idą na 3 zmiany do fabryki może tam się wykażą bo za taką postawę jak na boisku wylecą na zbity pysk.

 3. johann — 30 maja 2014 @ 11:55

  Myśle, ze nie tylko wypełnią sektor gości ale mogą też podjechać z czarną reklamówką pod szatnię gospodarzy. Koleżeńska kasa zapomogowa to największe zagrożenie dla tego meczu. Ale Panowie, nawet jeżeli będzie 0:5 przyjmijmy to z godnoscia na klate. W koncu chłopaki tez mają rodziny i kredyty hipoteczne. 😀 Gieksa to my!

 4. wnc emigracja — 30 maja 2014 @ 10:24

  „Ilość biletów ograniczona. Pierwszeństwo do zakupu biletu na mecz mają osoby jeżdżące na wyjazdy. ”
  Hahahahahaha

 

Dodaj komentarz

*