D.Abramowicz: Sandecja t o dobrze poukładany zespół

Dodano przez Błażej | 13 maja 2017 10:00
Licznik odwiedzin: 675

Po przegranym spotkaniu z Sandecją porozmawialiśmy chwilę z Dawidem Abramowiczem. Poczytajcie co miał do powiedzenia nasz zawodnik.

GieKSa.pl: Podbeskidzie, Miedź i teraz Sandecja. Kolejny kluczowy mecz przegraliście u siebie

D.Abramowicz: Z przebiegu spotkania, z trybun i boiska dało się odczuć, że Sandecja jest do dobrze poukładany zespół. Grali konsekwentnie z tyłu, po naszym błędzie strzelili bramkę. Dla nas jest to dołujące bo wygraliśmy dwa spotkania i teraz musimy przełknąć tą gorycz. Nie spuszczamy głów przed meczem z Górnikiem.

Obiektywnie to Sandecja była taka mocna czy GieKSa nie umiała sobie poukładać tej gry?

Ciężko powiedzieć bo my mieliśmy parę sytuacji gdzie brakowało nam ostatniego podania. Ze strony Sandecji też nie wyglądało to tak, że mieli same 100% okazje. Straciliśmy głupią bramkę po wybiciu, goście byli dziś skuteczniejsi.

Z trybun było widać sporo nerwowości w waszej grze, wszystkie wybijane piłki trafiały do graczy Sandecji. Na boisku czuło się tą nerwowość?

Bardziej wynikało to z ustawienia Sandecji. Agresywnie nas atakowali i mieliśmy mniej miejsca na rozegranie. Nie potrafiliśmy sobie z tym poradzić.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*