„Dekada GieKSy” do kupienia na DVD

Dodano przez kosa | 27 marca 2018 08:55
Licznik odwiedzin: 968

Film „Dekada GieKSy” powstał przy współudziale kibiców, którzy wsparli go finansowo podczas crowdfundingowej zbiórki. Miesiąc temu miała miejsce uroczysta premiera w Kinoteatrze Rialto, a następnie jeden seans w kinie Kosmos. Od niedawna w płyty może zaopatrzyć się każdy trójkolorowy kibic.

Płyty DVD są dostępne w sklepie kibiców „Blaszok” (ul. Św. Stanisława 8) w cenie 39 złotych. Poniżej możecie zobaczyć kulisy filmu. 

.
W sklepie można także odbierać płyty, które wybieraliście jako nagrody w crowdfundingowej zbiórce, ale jedynie do 31 marca. „Blaszok” jest otwarty w każdy dzień roboczy od 10:00 do 18:00 oraz w Wielką Sobotę od 10:00 do 14:00. Po tym terminie płyty mają być wysyłane pocztą, a w sklepie dostępne będą jedynie do kupienia. Do odbioru płyty wystarczy imię i nazwisko osoby, która zakupiła taką nagrodę. Na płycie-nagrodzie miały pojawić się autografy bohaterów filmu, ale z przyczyn technicznych znajdą się one na fankartach. Jeśli ktoś zdążył odebrać płytę, a nie dostał fankart, proszony jest o kontakt mailowy na adres: maurycy.sklorz@gkskatowice.eu 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*