„Dekada GieKSy” – na razie tylko 14 proc. potrzebnej kwoty!

Dodano przez kosa | 14 marca 2017 13:49
Licznik odwiedzin: 2313

Na początku marca klub GKS Katowice ogłosił pierwszą w historii trójkolorowej społeczności zbiórkę pieniędzy w systemie crowdfundingowym. Na portalu fans4club.com można wpłacać pieniądze na film „Dekada GieKSy”. Potrzebujemy 60 tys. złotych, by móc wykupić prawa do transmisji z archiwalnych spotkań GieKSy oraz wyprodukować pełnometrażowy film.

Na razie zebraliśmy 14 proc. potrzebnej kwoty, czyli niecałe 9 tys. złotych. Do końca zbiórki pozostało jeszcze ponad 30 dni, a więc mamy szansę osiągnąć wspólny cel. Kilka osób z naszej redakcji widziało niektóre fragmenty filmu i… czegoś takiego jeszcze nie było. Jeśli film dojdzie do skutku to będzie to absolutny hit – warto dołożyć do tego swoją cegiełkę. Ważna informacja jest taka, że każda wpłata pieniędzy daje nam nagrodę. Od najtańszej, czyli wpisanie naszego imienia i nazwiska w napisach końcowych (za 15 złotych), przez gadżety (zdjęcia, kubki, koszulki, piłki), aż po takie możliwości jak udział dziecka w eskorcie meczowej, profesjonalny trening z pierwszą drużyną, czy nawet kolację z trenerem i zarządem. Klub przygotował także pakiety dla firm – sponsorem można zostać już od 300 złotych, a najwyższy pakiet został wyceniony na 6 tys. złotych.

Największym zainteresowaniem cieszy się film wideo na płycie DVD z autografami bohaterów filmów. Taki pakiet wybrało na razie 26 osób, a kosztuje on 40 złotych. My szczególnie gorąco polecamy udział w premierze filmu połączonej z bankiet. Dla jednej osoby kosztuje on 200 złotych, a dla dwóch (kobieta i mężczyzna lub dorosły i dziecko) 320 złotych. Na bankiecie obecni będą bohaterowie filmu, z którymi będzie można swobodnie porozmawiać. Gratka dla prawdziwych fanatyków! Dla wszystkich, którym chciało się czytać ten news mamy niespodziankę. Klub udostępnił 5 biletów VIP na mecz Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice. Są one na stronie projektu w cenie 249 złotych i tylko do czwartku.

Na razie w projekcie wzięło udział 86 fanów. Wygląda to dość blado przy trwających obecnie zbiórkach Lecha Poznań i Pogoni Szczecin. Popularny „Kolejorz” zbiera na umieszczenie historycznych grafik na stadionie, a „Portowcy” na sfinansowanie zmian w projekcie stadionu. W tych zbiórkach, które zaczęły się wcześniej od naszej, udział wzięło na razie 720 kibiców Lecha Poznań i 1347 sympatyków Pogoni Szczecin. Nie powinniśmy być gorsi – zapraszamy na portal (kliknij tutaj).

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*