[DOPING] Trybuny poniosły w trudnych momentach

Dodano przez Błażej | 11 marca 2018 11:34
Licznik odwiedzin: 1842

Przed Wami doping ze spotkania z Rakowem. Sam trener Paszulewicz dziękował kibicom za doping w trudnych momentach tego meczu. Jak to wyglądało z perspektywy kamery, zobaczycie w poniższym materiale.

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Siem1964ce — 12 marca 2018 @ 15:12

    Z tym dopingiem to trochę racji, Większa cześć to pozdrowienia dla zgód jedno i to samo, brak mi i nie tylko (znajomi)jakiegoś polotu -pie……iecia. Wszystko zbyt wolno, bez spiny ale słabo a to dla tego że stać nas na więcej.

  2. suporterwnc — 11 marca 2018 @ 23:15

    Jak można przez 15 ostatnich minut pitolić dwie przyśpiewki po 7 minut, nie mające nic wspólnego z wydarzeniami boiskowymi i towarzyszącymi tym wydarzeniom emocjami!!!. Cale szczęście jest sektor 5, staro ekipa co WTEDY KIEDY TRZEBA poradzi ryknąć i pociągnąć caly stadion. Poza tym puśćcie sie oryginalna nute przyspiewki „gieksa-banik lo lo lo ….”. KOZDO PIOSENKA Z BLASZOKA JEST ZA WOLNO!!! TYCH CIULI OD TARABANÓW I Z GNIAZDA WYSLAC NA JAKIS KURS!!! WSZYSTKO JEST ZA WOLNO I NIE MO NIC WSPOLNEGO ZE SZPILEM!!! Moja 3 letnio cera gibcij recytuje wierszyki w przedszkolu, jak wy spiywocie!!! I WYSCIE SOM DUPNIE PRZECIW MODERN FOOTBAL, A CIULOCIE KSERO GOROLSKICH EKIP I CISNIECIE Z JEDNA PRZYSPIEWKA PRZEZ 10-15 MINUT!!! GOD SAVE THE SECTOR 5!

  3. Tomi — 11 marca 2018 @ 12:19

    Doping ok więcej ludzi niech przychodzi to da sygnał piłkarza że jesteśmy z nimi zawsze i wszędzie

 

Dodaj komentarz

*