Druga drużyna GieKSy wreszcie zwycięska

Dodano przez Jack | 4 listopada 2017 07:00
Licznik odwiedzin: 138

Katowiczanie w szóstej kolejce przerwali pasmo trzech kolejnych porażek i wreszcie odnieśli drugie zwycięstwo. Tym razem na własnym parkiecie w trzech setach pokonali drużynę SK Górnik Radlin. Nie zmieniło to naszej lokaty w tabeli, ponieważ wyprzedzające nasz zespół ekipy z Bielska i Opola również wygrały swoje spotkania, ale za to te trzy punkty pozwoliły na nawiązanie kontaktu z drużynami z wyższych lokat.

6 kolejka II ligi – 28 października (sobota)

GKS II Katowice – SK Górnik Radlin 3:0 (25:22, 25:22, 25:17)

BBTS II Bielsko-Biała – UMKS Kęczanin Kęty 3:1 (21:25, 25:20, 25:23, 25:18)
AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra – MKS II Będzin 3:2 (25:18, 17:25, 25:10, 22:25, 16:14)
MKS Andrychów – Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:16, 25:13, 25:17)
MCKiS Jaworzno – UKS ZAKSA Strzelce Opolskie 3:1 (25:15, 24:26, 25:23, 25:21)
TS Volley Rybnik – TKS Auto Partner Tychy 1:3 (25:21, 16:25, 17:25, 22:25)

12 MKS II Będzin 6 2 5:18 458:539

Dziś zostanie rozegrana 7 seria gier i nasza rezerwowa drużyna zagra czwarte spotkanie na wyjeździe. Wcześniej GKS II przegrał z TS Volley Rybnik 1:3, z UKS-em ZAKSĄ 0:3 oraz z AZS-em Politechniką Opolską Cementownia Odra 1:3. Czas najwyższy na pierwszy sukces na obcym boisku. Przeciwnikiem będzie, UMKS Kęczanin Kęty, który dotychczas wygrał 3 spotkania oraz 3 przegrał.

Przypominamy kadrę zespołu rezerw GieKSy:

trener: Przemysław Halapacz

rozgrywający: Szymon Bereza, Michał Zając
atakujący: Karol Tarnowski, Jan Mach
środkowi: Maciej Piotrowski, Bartłomiej Kuryło, Gabriel Gonera, Karol Jurkowski
przyjmujący: Mateusz Szewczyk, Mateusz Pazgan, Robert Predecki, Wojciech Szpitol
libero: Andrzej Maniera, Przemysław Gepfert, Maciej Pajda

GKS II Katowice swoje mecze domowe będzie rozgrywać w hali szkoły podstawowej nr 54 w Katowicach-Giszowcu.