Dwa obozy, pięć sparingów

Dodano przez GoT | 25 listopada 2013 22:36
Licznik odwiedzin: 1144

dsc_6724GKS Katowice ogłosił plan przygotowań do rundy wiosennej obecnego sezonu.

Zawodnicy GieKSy trenują do czwartku włącznie, następnie udadzą się na urlopy. W klubie zawodnicy zameldować się mają 16 stycznia, a 25 stycznia podopieczni trenera Moskala zagrają sparing z liderem pierwszej ligi Górnikiem Łęczna.

Zaraz po sparingu z drużyną Szatałowa, GieKSa wyjedzie na obóz do Jarocina, gdzie przebywać będzie do 1 lutego. Obóz zakończyć ma sparing z Chrobrym Głogów. Następny sparing zaplanowano na 8 lutego, a przeciwnikiem Trójkolorowych będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Mecz rozegrany zostanie w Bielsku.

Miejscem drugiego zimowego obozu GieKSiarzy będzie Gutów Mały. Zgrupowanie potrwa on od 17 do 27 lutego. W Gutowie GKS zagra dwa mecze kontrolne, najpierw z Rakowem Częstochowa 22 lutego, a 4 dni później z częstochowską Skrą. Do pierwszej wiosennej kolejki zaplanowanej na 8-9 marca i meczu z Sandecją, GieKSa przygotowywać się będzie już na własnych obiektach.

Czy spotkań kontrolnych będzie więcej będziemy informować na bieżąco. Przypominamy, że poprzedniej zimy GieKSa trenera Góraka zagrała 17 sparingów!

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. bonzo — 28 listopada 2013 @ 12:49

  Sparingi z takimi szmaciarzami to tam kij, oprócz Łęcznej to wstyd by było coś tu przegrać.

  Celem na zimę powinno być pozyskanie prawdziwego napastnika (może warto wrócić do tematu Kuzmanovicia?). Pitry się nie rozdwoi między pomocą i napadem, a Zieliński z Kowalczykiem to drewno na rezerwy.

 2. GieKSa_z_Rajchu — 26 listopada 2013 @ 20:26

  Fajnie by bylo jakby GieKSa zagrala jakis sparing w Niymcach 😉
  Pyrsk z GieKSiarskiygo Rajchu

 3. G — 26 listopada 2013 @ 03:46

  7 tygodni wolnego!! Ciekawe w jakiej formie chopcy wroca w styczniu 😛

 4. kamell — 25 listopada 2013 @ 23:32

  czemu nie zagramy jakiegoś sparingu z Banikiem??

 

Dodaj komentarz

*