Dwugłos trenerski

Dodano przez Shellu | 29 października 2016 19:30
Licznik odwiedzin: 1822

GKS Katowice wygrał w Kluczborku 2:0, a po meczu odbyła się konferencja prasowa, na ktorej wypowiedzieli sie obaj trenerzy – Jerzy Brzęczek i Ernest Konon.

Jerzy Brzęczek (trener GKS Katowice):
Bardzo się cieszymy, że wracamy do Katowic z trzema punktami. Dotychczas tylko jedna drużyna tutaj wygrała. Bardzo to szanujemy, bo Kluczbork pomimo miejsca, które zajmuje, poziomem sportowym prezentuje się zdecydowanie lepiej. Cieszą mnie skuteczność i punkty. Kluczbork był jednak osłabiony i to nam pozwoliło po części kontrolować grę przez 90 minut, zdobyliśmy 2 bramki, a mogliśmy się jeszcze pokusić o więcej, bo kilka sytuacji i kontrataków, które wyprowadzaliśmy powinno zakończyć się lepszym dograniem i to był nasz minus. W ostatnich sekundach Abramowicz doskonale obronił 100% sytuację, w takim momencie taka sytuacja nie może się zdarzyć. Musimy uważać, bo przy wyniku stykowym może się dla nas to źle skończyć. Ale tak jak powiedziałem, cieszę się, gratuluję chłopakom, bo te trzy punkty z wymagającym przeciwnikiem są dla nas bardzo ważne.

Ernest Konon (trener MKS):
Bardzo potrzebujemy punktów, życie nas nie rozpieszcza. Dzisiaj graliśmy pod wielką presją, wicelider, drużyna, która fantastycznie gra w piłkę, piękna oprawa. Ciężko się gra z tak poukładanym przeciwnikiem jak GKS. Wypadli nam zawodnicy przed meczem i w jego trakcie – Brodziński i Orzeł. Z przebiegu gry zasłużone zwycięstwo gości. Nie zdobyliśmy punktów i pomimo pochwał, nie mamy punktów. Punkty są ważne, mam nadzieję, że dojdą zawodnicy i będziemy mogli się odbudować i piąć się w górę.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*