Echa Bukowej #67 – Koniec wakacji

Dodano przez Marcin | 29 lipca 2019 21:58
Licznik odwiedzin: 653

Nie jestem pewny, czy w tym cyklu zastępuje dzisiaj Karola po raz drugi, czy po raz trzeci. W każdym razie Karol na wakacjach, ale news pojawić się musi!

Tak jak Karol – zapewne sporo innych naszych kibiców przebywa na wakacjach i zasłużonych urlopach, niemniej w minioną niedzielę na Bukowej nie dało się aż tak tego odczuć. Szczerze mówiąc – po spadku w żenującym stylu, braku głośnych transferów i renomowanego przeciwnika na początek, spodziewałem się, że spotkanie ze Zniczem nie ściągnie na Bukową nawet 2000 osób. Tymczasem przyszło 320 osób więcej. Kibiców Znicza oczywiście przy Bukowej zabrakło.

Natomiast GieKSiarze, jak to GieKSiarze – czuć w powietrzu było tęsknotę za ligą, za nowym sezonem, za dobrymi czasami. Drużyna otrzymała pełne wsparcie natychmiast po rozpoczęciu meczu, nie utraciła go po trzeciej bramce czy końcu spotkania. Trybuny starały się nieść tę nową drużynę, czego dowodem była naprawdę ogromna radość po bramce na 1:3.

Ze spraw kibicowskich – na Blaszoku zawisł transparent dla ŚP. Tasiego, na trybunie głównej wraz z małżonką w sukni ślubnej pojawił się nasz redakcyjny kolega Fjodor i… to by było na tyle. Tak jak na gnieździe powiedział Berki – przed nami ciężki i długi sezon, także na razie cieszmy się jeszcze wakacjami, nucąc sobie pod nosem przyśpiewkę, która nabrała nowej mocy: „Pierwsza, druga, trzeeecia liga, to nieważne dla nas jest…”

Podsumowanie:
Oprawa: brak.
Frekwencja: 2320.
Goście: 0.
Wydarzenia:

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Lizak — 2 sierpnia 2019 @ 07:35

    Widzimy się na Bytovii, doping nie słabnie

  2. Ab — 29 lipca 2019 @ 22:44

    Kibicowanie sercem jest ok. bo sport to głównie emocje ale w przypadku naszego klubu rekomenduję jednak szkiełko i oko bo nie jesteśmy normalnym klubem niestety cwaniaków z koziej Wólki nie brakuje. Rozczarowanie może być gigantyczne bo na razie mamy pudrowanie tragicznej rzeczywistości.

 

Dodaj komentarz

*