Echa meczu w mediach

Dodano przez GoT | 19 marca 2012 00:10
Licznik odwiedzin: 2445

Niespodziewana porażka GieKSy – to na tym głównie skupiają się media interpretując sobotni mecz GKS-u Katowice z Ruchem Radzionków. Poniżej prezentujemy krótkie opinie z poszczególnych portali:

Gieksa.pl: Gierczak – gra nam się nie układała
Nie tak to miało wyglądać. Ruch to nie był wymagający rywal, nasza gra w tym spotkaniu nie ułożyła się dobrze i nie pokazywaliśmy tego, na co stać nasz zespół – mówi Gierczak.

Sportowefakty.pl: GieKSa dwukrotnie na deskach
GKS Katowice w fatalnym stylu rozpoczął rundę wiosenną na boiskach zaplecza T-Mobile Ekstraklasy. Na inaugurację zmagań przy Bukowej GieKSa uległa Ruchowi Radzionków 1:2 (0:1) i jest coraz bliżej strefy spadkowej.

Ekstraklasa.net: Cidry pokazały GieKSie, jak szybko można zbudować nową drużynę
Mimo sprowadzenia 12 piłkarzy w przerwie zimowej, Ruch Radzionków dokonał tego, czego w GKS-ie nie potrafią zrobić od początku sezonu. A mianowicie szybko zbudować dobry zespół. Odmieniona ekipa Artura Skowronka udzieliła dzisiaj bolesnej lekcji katowiczanom.

Sport.pl: Niespodziewana porażka GieKSy. Cidry triumfują na Bukowej
Choć od poprzedniej ligowej kolejki minęły blisko cztery miesiące to gra GieKSy wyglądała niemal identycznie jak jesienią. Katowiczanie byli ambitni, zdeterminowani, agresywni, ale zupełnie nic z tego nie wynikało.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*