Eksperci trafnie przewidzieli 4 z 6 rozstrzygnięć w pierwszej lidze

Dodano przez kosa | 26 czerwca 2018 14:46
Licznik odwiedzin: 1010

Na początku lutego poprosiliśmy ekspertów o wytypowanie poszczególnych kolejek pierwszej ligi i na tej podstawie ułożyliśmy końcową tabelę (kliknij tutaj, aby przeczytać tamten tekst). Dziś czas na podsumowanie. Okazało się, że w 2/3 przypadków mieliśmy rację.

Trafnie przewidziano awans Miedzi Legnica oraz spadek Ruchu Chorzów, Górnika Łęczna i Pogoni Siedlce. Spaść miał także Stomil Olsztyn, ale jak dobrze wiemy – jego miejsce zajęła Olimpia Grudziądz, która nie miała wiele lepszych notowań. Nasi eksperci typowali do awansu Raków i kto wie, czy gdyby nie skandaliczne sędziowanie w meczu z Olimpią w Częstochowie, to nie okazałoby się to prawdą. Jego miejsce zajęło Zagłębie Sosnowiec i to praktycznie jedyna niespodzianka, bo w naszej tabeli było dopiero dziewiąte. Ostatecznie trafiliśmy 4 z 6 najważniejszych typów (2 awans, 4 spadek). Oprócz tego udało się także poprawnie wytypować np. trzecie miejsce Chojniczanki Chojnice, czy dokładną liczbę punktów naszej drużyny. 

Słowem wyjaśnienia – eksperci mocno zżymali się na te słowo, bo żaden z nich za takiego się nie uważał. Proszę więc traktować je jako określenie nadane przez moją skromną osobę. Zadanie było naprawdę trudne – wytypować na początku lutego wyniki, które padną za kilka miesięcy. Dodatkowo okienko transferowe nie było nawet w połowie zakończone. Mimo wszystko udało się trafnie przewidzieć najważniejsze rezultaty i chylę czoła przed wszystkimi typerami. Jestem pozytywnie zaskoczony rezultatami. Poniżej prezentuję liczbę trafionych spotkań (w systemie: wygra-zremisuje-przegra) każdego z ekspertów. Każdy z nich miał do wytypowania jedną kolejkę ligową, a więc 9 spotkań. Jeszcze raz dziękuję za podjęcie rękawicy!

Przemysław Michalak – 6
Janekx89 – 5
Mateusz Adamczyk – 5
Jakub Olkiewicz – 5
Michał Trela – 5
Michał Murzyn – 4
Bartłomiej Poskłonka – 4
Dariusz Leśnikowski – 3
Leszek Bartnicki – 2
Michał Sagrol – 1
Wojciech Cygan – 1
Przemysław Gawin – 1
Emil Marecki – 1
Tomasz Kuczyński – 1
Bartek Cabaj – 1
Błażej – 0 (typował tylko jeden zaległy mecz)

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*