Fantasy 1. Liga – powstała liga kibiców GieKSy!

Dodano przez kosa | 19 lipca 2018 10:08
Licznik odwiedzin: 1246

W tym sezonie znowu będziemy mogli pasjonować się wirtualnym menedżerem pierwszej ligi. Nie mogło zabraknąć także ligi pod patronatem GieKSa.pl (kliknij tutaj, aby dołączyć).

Fantasy 1. Liga to piłkarski menedżer polegający na kupowaniu i sprzedawaniu zawodników z pierwszoligowych klubów, którzy zdobywają dla nas punkty w trakcie realnych rozgrywek. Szczegółowo zostało to opisane na stronie organizatora (kliknij tutaj). 

Powstała tradycyjna liga kibiców GKS Katowice pod patronatem GieKSa.pl. Będziemy rozgrywać ją w tradycyjnej formule, czyli tzw. klasycznej z jednym zastrzeżeniem – z jednego konta może dołączyć tylko jedna drużyna. Nie obiecujemy nagród, ale postaramy się coś zorganizować. Tymczasem jeszcze raz podajemy link do dołączenia do trójkolorowych rozgrywek (kliknij tutaj).

Najdroższym zawodnikiem w kadrze GKS Katowice jest Adrian Błąd (2,4 mln), na drugiej pozycji uplasowali się Wojciech Lisowski, Mateusz Kamiński i Dalibor Volas (wszyscy wyceniani na 2 mln). Błąd jest też najczęściej wybieranym zawodnikiem (27 proc.), a za nim znaleźli się Lisowski (17 proc.) i Mariusz Pawełek (14 proc.). Przypomnijmy, że z obecnej kadry najlepiej punktowali w poprzedniej edycji: Błąd (77), Kamiński (71) i Rafał Remisz (65 w barwach Wigier Suwałki).

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Eryk — 19 lipca 2018 @ 15:08

    Jakub Wawrzyniak w GKS Katowice

 

Dodaj komentarz

*