[FELIETON KIBICA] Alfabet pierwszej ligi pod znakiem GieKSy

Dodano przez Błażej | 14 sierpnia 2018 13:00
Licznik odwiedzin: 499

Tym razem lista liter po 4. Kolejce. Trochę się w niej działo, także bez zbędnych wstępów zapraszam do lektury.

S jak Szkoda meczu w Nowym Sączu, szkoda, bo ten można było spokojnie co najmniej zremisować. Po obejrzeniu skrótu to Sandecja miała trochę więcej sytuacji, ale GKS także mógł skończyć ten mecz z 3 punktami w kieszeni. Najbardziej kuriozalna sytuacja to ta z początku spotkania Daniela Rumina, nawet jeszcze łatwiejsza niż ta z meczu z Tychami. Napastnik mógł zrobić wszystko: zaparzyć herbatę, sprawdzić ostatnie informacje na Twitterze lub nawet usiąść na murawie, a zaraz potem strzelić do prawie pustej bramki. Jak to nie wpadło? Nie mam pojęcia! Takie bramki musi nasz młody zawodnik strzelać. Natomiast pocieszające jest to, że w każdym meczu ma on sytuacje – piłka go szuka, nabrać tylko doświadczenia i będzie dobrze.

M jak MMA w Jastrzębiu, czyli czerwona kartka za uderzenie swojego kolegi. Chyba to jest najgłupsza czerwień, jaką można złapać, a w sobotnim meczu mieliśmy tego przykład. Proponuję, aby zawodnik Jastrzębia już w tej chwili dzwonił do KSW, Pudziana lub Khalidova i zaczął treningi – talent ewidentnie ma.

 

 

T jak Tabela 1 Ligi, czyli po 4 kolejkach płasko jak na pustym stole. 1 drużyna 7 punktów, ostatnia drużyna 2 punkty. Co prawda Warta i Stomil mają jeden mecz mniej, ale fakt, że ta liga już na samym początku jest bardzo wyrównana. Coś przeczuwam, że na koniec znów będzie wyścig żółwi, dlatego tym bardziej szkoda każdego punktu, którego nie możemy zdobyć. Trzeba ciułać ile wlezie!

U jak Urazy w naszym zespole, czyli dziwne kontuzje nawet podczas rozgrzewki przed meczem. Wiadomo, że kontuzje się zdarzają, ale ostatnio mamy jakąś plagę. Nie wiem, czy to pierwsze oznaki przemęczenia, czy zwykły przypadek, ale jednak jest to trochę niepokojące i mam nadzieję, że trener wraz ze sztabem będą się temu przyglądać. Powoli mieliśmy już zalążek stałej pierwszej „11”, co zawsze daje przewagę, bo zgranie lepsze, a teraz na nowo trzeba poukładać tryby, aby pracowały zgodnie z planem.

James

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Kato — 14 sierpnia 2018 @ 19:05

  Niestety, nie wykorzystane szanse się mszczą.
  Nie można marnować takiej piłki.
  Z Tychami mieliśmy trochę pecha i to na remis.
  Z Wigrami tylko zwycięstwo, innej opcji już nie ma.
  INO GIEKSA, DO BOJU!

 2. Brunetka64 — 14 sierpnia 2018 @ 15:03

  WYgrajcie następnym mecz z Wigrami i będzie git

 

Dodaj komentarz

*