Trójkolorowa Galeria Uśmiechu – dawna akcja w odświeżonej formie

Dodano przez Kinga | 20 kwietnia 2017 20:32
Licznik odwiedzin: 1487

Pamiętacie Trójkolorową Galerię Uśmiechu? Akcja nadsyłania zdjęć swoich pociech, pociech swoich pociech, pociech kuzynek i wujków w barwach GieKSy miała już dwie edycje. Ostatnia miała miejsce ponad 2 lata temu.

Słowem wstępu: założenie akcji jest najprostsze na świecie. Wy wysyłacie zdjęcia dzieci do 12 r.ż. w barwach GieKSy, FE’64 publikuje je na swoim profilu. W tym roku Female Elite’64 wracają z nieco odświeżonym „TGU” i zachęcają do udziału na naprawdę szeroką skalę. Akcja zyskała nawet swoje własne logo.

TGU3 LOGOTYP V1

Nagrody? W tym roku naprawdę kuszące. Do wygrania jest sesja na stadionie przy Bukowej dla młodego kibica ze zwycięskiej fotografii, a także vouchery do wykorzystania w Strefie GieKSy o łącznej wartości prawie 300 zł.

Zdjęcia możecie nadsyłać w prywatnej wiadomości na fanpage Female Elite’64 do 19 maja. Następnie, od 22 maja na tym samym profilu będziemy głosować „reakcjami” przez miesiąc. Zwyciężają trzy fotografie z największą liczba reakcji.

W wypowiedzi dla SportSlaski.pl dziewczyny zapowiedziały, że jeżeli ta edycja akcji się uda, będą ją powtarzać co roku na wiosnę. To jak, jesteście zainteresowani? My już chwytamy za szaliki i aparaty.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://bit.ly/TGU3-FEMALEELITE

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*