Fortuna: brak faworyta w Sosnowcu

Dodano przez kosa | 16 marca 2017 18:00
Licznik odwiedzin: 537

Po przerwie zimowej wracamy z analizą oferty bukmachera kibiców GKS Katowice i sponsora klubu – firmy eFortuna. W przypadku naszego spotkania w Sosnowcu nie idzie wskazać faworyta.

Kurs na wygraną GieKSy i Zagłębia jest taki sam (2,55), a na remis nieznacznie wyższy (3,05). Brak faworyta w tym spotkaniu widać także w typowaniu do przerwy/koniec meczu. Na 1/1 i na 2/2 jest taki sam, najniższy kurs – 4,00. Według bukmachera najbardziej prawdopodobne jest to, że padną w meczu 2 lub 3 bramki. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1,92. Bardzo dużo można zarobić, jeśli wierzmy w wygraną GieKSy różnicą co najmniej dwóch bramek. Kurs na takie zdarzenie wynosi aż 5,00.

Spotkanie GieKSy i Zagłębia jest najbardziej wyrównanym meczem w tej serii gier w pierwszej lidze, choć cała kolejka wydaje się trudna do wytypowania. Fortuna stawia na trzech gospodarzy, jako faworytów w swoich spotkaniach. Bukmacher zakłada, że Olimpia Grudziądz pokona GKS Tychy, Stomil Olsztyn poradzi sobie ze Zniczem Pruszków, a Chrobry Głogów upora się z Wisłą Puławy.

Zapraszamy na stronę bukmachera, gdzie możecie zapoznać się z 69 zakładami na spotkanie w Sosnowcu. Zachęcamy także do wzięcia udziału w naszej zabawie typerskiej (kliknij tutaj). Dla najlepszych nagrody przygotowała firma eFortuna.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*