[GALERIA] Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec

Dodano przez StoczeK | 13 kwietnia 2017 00:14
Licznik odwiedzin: 1503

Zaległe spotkanie 1 ligi miedzy Górnikiem a Zagłębiem, zapowiadało się atrakcyjnie kibicowsko. Zagłębie pojawiło się w Zabrzu w dobrej liczbie. Niestety nie dane było im oglądać i dopingować z trybun. Po wejściu kilku osób, ochrona dała znać o sobie. Niestety jest to standard w Zabrzu że ochrona robi pokazówki. Ci co weszli postanowili opuścić trybuny gdyż reszty nie chciano wpuścić. Kibice Górnika wspierali okrzykami kibiców Zagłębia, niestety nic to nie dało. Kibice Zagłębia spędzili cały mecz pod bramami stadionu. Bracia z Zabrza cały mecz prowadzili dobry doping. Piłkarze niestety nie dostosowali się do atmosfery i przegrali 2:1. Katem Górnika okazał się Fidziukiewicz, ten sam co zapewnił Zagłębiu zwycięstwo w meczu z GieKSą.Zapraszamy do galerii z Zabrza, a jutro wszyscy na Bukową!!!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Mecza — 13 kwietnia 2017 @ 09:21

    Ogromny kac po wczorajszym meczu, tak jakby GKS poległ. Było blisko idealnego wyniku dla nas. GKS nie wygra wszystkiego do końca i ważne aby konkurencja pogubiła punkty i tu było bardzo blisko. Nie zakładałem zwycięstwa Zagłębia ale Górnik mega słaby. Patrząc na grę obu ekip można powiedzieć że GKS gra piłkę kosmiczną w porównaniu do nich. Nie chcę powtórki jutrzejszego ranka.

 

Dodaj komentarz

*