dodano przez: kosa | Piłka nożna | niedziela 12 Sierpień 2018 12:20

Prezentujemy Wam drugą galerię z Nowego Sącza. Tym razem więcej zdjęć z trybun. Foto wykonał Jurgen.

dodano przez: Adi | Piłka nożna | sobota 11 Sierpień 2018 23:04

GKS Katowice przegrał w Nowym Sączu z miejscową Sandecją 1:0 po bramce w drugiej połowie meczu. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego spotkania.

dodano przez: StoczeK | Piłka nożna | sobota 4 Sierpień 2018 01:09

Derby z Tyszanami zakończone remisem 1:1. Na trybunach 3000 osób głośno dopingowały GieKSę. Ze względu na decyzje wojewody, kibice z Tychów musieli śledzić mecz w telewizji. Zapraszamy do fotogalerii z meczu derbowego.

dodano przez: Kinga | Piłka nożna | sobota 28 Lipiec 2018 22:07

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego spotkania GieKSy.

Turniej kibiców GieKSy 2018 za nami!

dodano przez: Gosia | Piłka nożna | niedziela 15 Lipiec 2018 11:00

Tradycyjnie w przerwie między sezonami zorganizowaliśmy turniej kibiców GieKSy. Impreza odbyła się w Mysłowicach mieście GieKSy! W turnieju wzięły udział 24 drużyny, w tym ekipy Banika Ostrava, Górnika Zabrze i JKS Jarosław. Z uwagi na swój turniej ROW nie wystawia drużyny. Rywalizacja była twarda, ale wszystko odbywało się fair play. Dzięki naszej uprzejmości 🙂 w […]

dodano przez: Gosia | Piłka nożna | sobota 14 Lipiec 2018 14:30

Zapraszamy do obejrzenia galerii z dzisiejszego porannego sparingu GieKSy z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Trener Jacek Paszulewicz postanowił przetestować graczy z Akademii Młoda GieKSa. Na boisku pojawili się: Łukasz Jedyński, Szymon Małecki, Jakub Kantyka, Artur Grzechynka, Bartosz Marędowski i Kordian Podstawa. Mecz zakończył się wynikiem 1:2. Gole dla gości strzelił nasz były zawodnik Kamil Cholerzyński, natomiast […]

dodano przez: Gosia | Piłka nożna | czwartek 5 Lipiec 2018 18:50

Zapraszamy do obejrzenia galerii z dzisiejszego sparingu GieKSy z Górnikiem Zabrze.

dodano przez: Adi | Piłka nożna | sobota 30 Czerwiec 2018 17:01

Aż 7 nowych zawodników i 4 testowanych mogliśmy zobaczyć na Bukowej 1 w pierwszym przedsezonowym spotkaniu. GKS Katowice pokonał GKS Bełchatów 2:1. Bramki dla GieKSy zdobyli Tomasz Midzierski i Dalibor Volas. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu.

dodano przez: Gosia | Społeczne | poniedziałek 4 Czerwiec 2018 18:00

3 czerwca odbył się Wielki Finał VIII edycji Zagraj na Bukowej. Dzieci z dwudziestu lokalizacji, na których trenowały przez sześć tygodni, spotkały się na Bukowej, aby rozegrać turniej kończący kolejną, bardzo udaną edycję. Finał pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami – Paderewy i Witosa został rozegrany w przerwie ostatniego ligowego meczu GieKSy w tym sezonie.

dodano przez: Gosia | Piłka nożna | niedziela 3 Czerwiec 2018 18:07

Zapraszamy do obejrzenia galerii z dzisiejszego spotkania.

dodano przez: Misiek | Galeria | niedziela 27 Maj 2018 17:21

W niedzielne południe GieKSa potrafiła tylko zremisować 1:1 po słabej grze w Grudziądzu. Gospodarze zaprezentowali kilka choreografii, a do jednej użyli świec dymnych przez co po meczu mieli problemy z policją. Zapraszam do oglądania galerii.

dodano przez: Adi | Galeria | sobota 19 Maj 2018 21:44

Od 8. do 81. minuty GKS Katowice prowadził 1:0 w meczu z GKS-em Tychy, a następnie w sobie tylko znany sposób stracił dwie bramki. Od 70. minuty GieKSa grała w „10” po drugiej żółtej kartce dla Oktawiana Skrzecza. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego spotkania.

dodano przez: StoczeK | Piłka nożna | czwartek 10 Maj 2018 00:58

Mecz z Podbeskidziem musieliśmy wygrać i wygraliśmy. Choć pierwsza połowa nie zapowiadała tego, w drugiej wyszedł odmieniony zespół. 2450 widzów zjawiło się w środowy wieczór przy Bukowej. Niewielka ilość kibiców z Bielska-Białej zmokło, gdyż przez większa cześć meczu nad stadionem szalała ulewa. Doping kibiców GieKSy stał na swoim wysokim poziomie. Zapraszamy do galerii z meczu.

dodano przez: Misiek | Piłka nożna | niedziela 29 Kwiecień 2018 22:24

Poniżej przedstawiam wam obszerną galerię z dzisiejszego spotkania przeciwko Bytovi Bytów.

dodano przez: GoT | Piłka nożna | środa 25 Kwiecień 2018 19:51

Poniżej prezentujemy zdjęcia z dzisiejszego przegranego spotkania.