[GALERIA] Okładka zmieniona, książka ciągle ta sama

Dodano przez Marcin | 29 lipca 2017 23:13
Licznik odwiedzin: 2854

Nie chce się nic pisać. Pamiętajcie jednak, że my dla Was pracujemy zawsze, dlatego mimo wszystko zachęcam do oglądania zdjęć z dzisiejszego meczu i wizyty pod szatnią.

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Kris — 30 lipca 2017 @ 14:48

  antyGrzyb – w sumie racja, ale sam pomyśl, raczej nie przyszli z zamiarem nie grania, takie po prostu maja umiejętności. Wg mnie, to najodpowiedniejsze drzwi, pod które należy się udać, to drzwi do biur/a Osób odpowiedzialnych za politykę transferową. Kurcze, ten sam Prezes od kilku lat – jeden rok ok, drugi, trzeci i kolejne to już nie ok. Co z tego, że ktoś jest fajny funfel. To weź wyślij na zawody Superligi lekkoatletycznej gościa z FC Katowice i każ mu się z Boldtem na setkę ścigać. Co z tego, że wyznaczysz mu cel: zwycięstwo?….

 2. antyGrzyb — 30 lipca 2017 @ 10:38

  Klub w sercy byl jest i bedzie ale wklady do fajnych koszulek musza grac i wygrywac i po to idziemy pod szatnie zeby pokazac tym ktorzy przyszli przezimowac ze tu trza zapierdalac. Kazdy choc troche patrzacy na pilke widzi ze ta ekipa to nadaje sie do walki o utrzymanie a nie awans wiec tym bardziej od samego poczatku trza naciskac

 3. Kris — 30 lipca 2017 @ 00:16

  🙂 Zdjęcia spod szatni. Ani to tłum, nic się nie dzieje :-). Czym Wy żyjecie??? 🙂 Dla mnie GieKSa to klub w sercu, czy przegrywa, czy wygrywa. Sami se załóżcie firmę i sami se rozliczajcie jej pracowników. Hehehe, życie w ułudzie ;-), że się jest ważnym ;-)…

 4. Ja — 29 lipca 2017 @ 23:55

  Ja już krzyczę że druga liga jest nasza

 

Dodaj komentarz

*