GieKSa faworytem, ale nie będzie łatwo

Dodano przez kosa | 30 marca 2017 18:00
Licznik odwiedzin: 970

Według bukmachera kibiców GKS Katowice oraz sponsora klubu – firmy eFortuna.pl – nasza drużyna wygra piątkowe starcie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Na meczu dojdzie także do pojedynku maskotek w rzutach karnych. Jeśli GieKSik ponownie pokona Beskidka, to 1000 złotych trafi do Katowic na aktywności w sektorze rodzinnym.

Kurs na wygraną GieKSy wynosi 2,05. Remis szacowany jest na 3,15, a porażka naszej drużyny na 3,25. Nasza drużna świetnie gra w pierwszej połowie, a kurs na wygraną GieKSy w tej części gry jest bardzo zachęcający (2,55).

Bukmacher stawia GieKSę w roli faworyta, ale w lepszej sytuacji znajdują się w tej kolejce cztery drużyny. Fortuna przewiduje, że Zagłębie pokona u siebie Znicz (1,63), Górnik wygra w Kluczborku (1,67), Wigry uporają się w Suwałkach z Tychami (1,95) i Stomil wygra w Olsztynie z Wisłą (2,00).

Po więcej kursów na to spotkanie zapraszamy tutaj. Zapraszamy także do naszej zabawy na TyperGieKSa.pl, gdzie do wygrania jest łącznie 1000 złotych na zakłady w eFortuna.pl. Kliknij tutaj.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*