GieKSa.pl z wersją mobilną strony

Dodano przez kosa | 7 sierpnia 2018 22:32
Licznik odwiedzin: 591

Nasz portal ponownie doczekał się wersji mobilnej. Jest to tak ważne wydarzenie, że postanowiliśmy o tym napisać newsa 😉 

Od dłuższego czasu trwają prace nad nową stroną, ale ich końca nie widać (złośliwi napisaliby, że początku również 😉 ). Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko było korzystać z naszego portalu na urządzeniach mobilnych, a te stanowią obecnie ponad 60 proc. wszystkich wejść na stronę. Jesteśmy pod wrażeniem, że tak wielu z Was zależy na naszych treściach, że mimo tych niedogodności byliście z nami tyle czasu. Mieć takich Czytelników to prawdziwy zaszczyt.

Z racji tego, że obecnie skupiamy się na nowej stronie, to wersji mobilnej „starego” portalu nie chcielibyśmy poświęcać za wiele czasu, ale… dajemy Wam tydzień na zgłaszanie uwag. Możecie robić to tutaj w komentarzach lub w temacie na forum kibiców (kliknij tutaj, aby przenieść się do tematu). Postaramy się potem poprawić to, co jest złe. Wiemy, że ikony newsów są lekko poucinane, ale poprawa tego zajęłaby zbyt wiele czasu w stosunku do podniesienia jakości, więc ten temat na „starym” portalu odpuszczamy. 

Uwaga! Jeśli na urządzeniu mobilnym nie wyświetla Wam się strona w wersji innej niż desktopowa, to należy usunąć pliki cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli z wersji mobilnej przejdziecie na desktopową, to powrót na mobilną możliwy jest poprzez naciśnięcie przycisku znajdującego się pod stopką (niżej na zdjęciu zaznaczony na pomarańczowo). 

.

.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Mecza — 8 sierpnia 2018 @ 15:01

    Po wejściu mobilnym wyświetla mi się tylko 5 najnowszych wpisów, daję załaduj kolejne to przemieli i nadal wyświetlają się tylko te co były i nie ma już opcji załaduj więcej.

 

Dodaj komentarz

*