GieKSa – Warta: Echa meczu w mediach

Dodano przez GoT | 16 sierpnia 2012 14:48
Licznik odwiedzin: 784

Wczorajszy remis 1:1 GKS-u Katowice z Wartą Poznań z pewnością nie uszczęśliwił graczy, trenerów ani kibiców, ale czy piłkarski poziom pozwalał wierzyć w większą ilość zdobytych goli? W moim odczuciu, pomimo walki, piłkarze nie pokazali zbyt wiele składnych akcji. Podobnie o spotkaniu piszą portale sportowe. Zapraszamy…

Gkskatowice.eu: Relacja z meczu
Spotkanie GKS-u Katowice z Wartą Poznań zakończyło się podziałem punktów. Mecz był wyrównany i remis 1-1 wydaje się być sprawiedliwym wynikiem.

Sportslaski.pl: GKS Katowice – Warta 1-1. Nadal czekają na zwycięstwo…
Kibice przy Bukowej zapominają, jak smakuje wygrana. Ich drużyna dziś tylko zremisowała z Wartą Poznań. To siódme kolejne spotkanie bez zwycięstwa. Nastroje mogły być jeszcze gorsze, bo to goście prowadzili.

Sportowefakty.pl: Sprawiedliwy remis
Stwierdzenie, że ostatnich dwóch kwadransów spotkania mogłoby bez szkody dla całości meczu nie być, nie byłoby określeniem na wyrost. Wówczas piłkarskich emocji było bowiem jak na lekarstwo. Coraz częściej jednak w grę wchodziły nerwy, przez co sędzia musiał studzić nastroje graczy obu ekip żółtymi kartkami. Swoje za uszami mieli po końcowym gwizdku arbitra piłkarze zarówno GieKSy, jak i Warty, przez co pretensje do pracy sędziego mieli solidarnie obaj szkoleniowcy.

Ekstraklasa.net: Podział Punktów na Bukowej.
Pierwsza połowa spotkania obserwowanego przez zaledwie 1500 widzów była niezbyt ciekawa. Dobrych sytuacji było jak na lekarstwo, mnożyły się niepotrzebne faule oraz niecelne podania. W 7. minucie w dobrej sytuacji znalazł się zawodnik Warty, Piotr Giel, jednak jego soczyste uderzenie obronił nogami Witold Sabela.