Gimnazjalny projekt klubu

Dodano przez Karol | 29 września 2015 09:30
Licznik odwiedzin: 1385

Od początku roku szkolnego na terenie Katowic trwa akcja marketingowa klubu pod nazwą „nakaz gry w piłkę”. Ma zachęcać mieszkańców do aktywności fizycznej. I chociaż jest nakierowana głównie na budowanie pozytywnego wizerunku klubu, to w przypadku jednej grupy katowiczan GieKSa do owego zachęcania podeszła naprawdę poważnie. Mowa o gimnazjalistach.

Uczniowie gimnazjów z Centrum, Piotrowic, Zawodzia, Wełnowca i Tauzena mają okazję do pozalekcyjnych, odbywających się raz w tygodniu, treningów z ludźmi GieKSy. Treningi trwają przez około dwa miesiące, a pod koniec października, w dniu meczu z Dolcanem, rozegrany zostanie turniej pomiędzy reprezentacjami szkół biorących w niej udział.

To kolejne tego typu przedsięwzięcie, jednak tym razem projekt skierowany jest do starszej młodzieży niż „zagraj na Bukowej”. To ciekawa i pozytywna odmiana, na której w nieodległej perspektywie możemy zyskać także kibicowsko. Na plus tej inicjatywy można zaliczyć także fakt, że klubowi udało się zaangażować do współpracy przy niej dwie firmy: Denso zostało partnerem akcji, a Arctic sponsorem technicznym.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. O — 1 października 2015 @ 12:18

    Ponieważ gimnazja na innych dzielnicach nie wyraziły zgody

  2. A — 29 września 2015 @ 18:36

    Szkoda ze uczniowie gimnazjów innych dzielnic nie maja takiej mozliwosci. Oferta powinna byc skierowana do wszystkich dzielnic ( oprócz szopienic)

 

Dodaj komentarz

*